сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Футзал
Перша ліга. Захід. Сезон 2010
4-ий тур.
МФК "Рівне-ДЮСШ 4" - "Київський метрополітен" (Київ) - 2:6 (1:2)
28.11.2009. 4 тур. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ №4. 300 глядачів.
Судді: Якимишин Ігор (Львів), Вишиваний Іван (Львів).
МФК "Рівне-ДЮСШ 4": Чемерис Павло - Ситник Дмитро, Прислупський Тарас; Дацюк Роман; Дармовіс Павло (к) - Волох Роман; Басюк Вадим; Петрик Едуард; Жак Вадим - Кручок Володимир; Чудля Віталій; Колодюк Юрій. Тренер: Баховський Юрій. "Київський метрополітен": Вахабов Микола - Брунько Віталій; Стайков Григорій; Бавзенюк Сергій; Конопчук Сергій; Химяк Павло (к); Стайков Орлін; Будзько Олег. Тренер: Будзько Ігор.
Голи: Дармовіс Павло (2), Кручок Володимир (40) - Конопчук Сергій (3, 32, 33, 38), Будзько Олег (4), Химяк Павло (36).
Попередження: Ситник Дмитро (10), Прислупський Тарас (37).
На 13-ій і 17-ій хвилинах Прислупський Тарас не реалізував десятиметрові штрафні удари.
Сканкопія протоколу гри
Фото гри - 22 шт., 68,2 мб

Перший свій домашній поєдинок у перший лізі зразка 2009-2010 рівненська команда вирішила розпочати з місця в кар'єр - на майданчику з'явилася четвірка юних гравців, найстаршим з яких виявився новий капітан команди двадцятичотирирічний Павло Дармовіс. У стартові хвилини здавалося, що подібна тактика повинна себе виправдати. Господарі переважали столичних гостей в русі і більше часу проводили на половині майданчика суперника. Більше того, на другій хвилині колективний пресинг рівненчан привів до того, що вони зуміли відкрити рахунок у звітній грі, розігравши третього зайвого поблизу воріт киян і Дармовіс спромігся з кількох метрів завершити комбінацію, пробивши поміж ніг Вахабова. Відразу ж після голу господарі провели зміну складів. У гру з боку господарів ввійшли вже більш досвідченіші футболісти, котрі, в свою чергу, повинні були якщо не розвинути успіх, то, принаймні, зберегти здобуту перевагу в рахунку. Проте вийшло все навпаки. Спочатку в атаці рівненчани втратили м'яч, який підхопив на власній половині майданчика Конопчук і мов на велосипеді "проїхав" з ним аж до воріт Чемериса, де переграти останнього "вісімці" гостей не склало особливих труднощів. А за хвилину на правому фланзі атаки киян Будзько аж занадто легко розібрався із Жаком і точно пробив у ближній нижній кут воріт господарів.

У подальшому в грі віддати перевагу котрійсь із команд було важко. Рівненчани будь-що намагалися відігратися, а кияни, натомість, гостро контратакували, часто-густо використовуючи для цього помилки опонентів в простих ситуаціях. В одному з таких епізодів на виручку МФК "Рівне" прийшла тільки поперечина. Варто зауважити, що "метрополітеновці" вже на десятій хвилині мали у своєму пасиві п'ять фолів, тому не дивно, що господарі двічі до кінця першого тайму отримували нагоди покарати суперника за грубість ударами з десятиметрових, але обидва постріли Прислупського кіпер гостей зумів парирувати.

Початок другого тайму поєдинку знову виявився за рівненчанами. Маючи змогу частіше змінюватися, господарі намагалися підтримувати надвисокий темп гри, в окремі моменти матчу гості просто вимушені були брати паузу, катаючи м'яч на власній половині майданчика, аби просто віддихатися. Проте, як виявилося згодом, хорошої фізичної підготовки для загальної перемоги буває замало. В складі рівненчани бракувало гравця, котрий зміг би "вистрілити", зіграти нестандартно і результативно. Саме таким виявився в лавах "Метрополітену" Сергій Конопчук, який на протязі двох хвилин оформив хет-трик і, практично, вирішив долю зустрічі. При чому обидва постріли восьмого номера "біло-чорних" із середньої дистанції були напрочуд точними - в першому випадку м'яч потрапив у стійку, від неї - у спину Чемериса, а вже згодом - у ворота. В другому - відразу від дальньої штанги шкіряний шар залетів у сітку.

В подальшому гості могли спокійно грати на утримання рахунку, що й зробили. А от рівненчанам нічого іншого не залишалося, як йти вперед і двічі ворота киян рятували тільки бокові стійки. Чемериса у воротах змінив Колодюк, який намагався час-від-часу виконувати функції п'ятого польового гравця. За такої відкритої гри суперника гості змогли реалізувати дві швидкі контратаки, де знову "першу скрипку" виконував Конопчук та остаточно розставили всі крапки над і. Другий гол господарів, який вони провели одночасно з фінальною сиреною, виявився слабкою втіхою для місцевих вболівальників.

Аудіозапис інтерв'ю Юрія Баховського

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рівненський Діалог"
Підготовка до першого десятиметрового удару...
... і його невдале виконання


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2009
відповідальний за сторінку - Василь ШТУНДЕР

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!