Прислупський Тарас - десятиметровий, 18 (7:4)
Жак Вадим, 8; Грабовенський Вячеслав, 9; Когут Володимир, 12; Петрик Едуард, 15; Галичанівський Андрій, 37.
Вилучення:
Жак Вадим, 15.

Фото гри
Відео гри

Початок звітного поєдинку засвідчив повну перевагу господарів над своїм суперником. Вже на другій хвилині Вадим Басюк після швидкої контратаки точним ударом в дальню "дев'ятку" відкрив рахунок. І хоча гостям, незабаром, вдалося відновити паритет за забитими м'ячами - через хвилину рівненчани невдало розіграли штрафний удар на чужій половині і Володимир Когут зумів пройти від власного карного майданчика до володінь Павла Чемериса та вразити нижній дальній кут воріт МФК "Рівне" - домінування у грі саме господарів не викликало щонайменших сумнівів. Здавалося, львів'яни просто фізично не спроможні стримувати швидких гравців команди-суперниці, і, як наслідок, занадто часто використовували в боротьбі такий аргумент як фол. Тому не дивно, що вже на протязі восьмої хвилини гості здійснили свої четверте, п'яте і шосте порушення правил, а Тарас Прислупський з десятиметрової позначки зробив рахунок 3:1 (автором другого голу в складі рівненчан за півхвилини до цього став Роман Волох, який відзначився завдяки своїм індивідуальним діям, котрі дозволили продертися йому крізь центр оборони "синіх"). На дев'ятій хвилині черговий фол з боку гостей дав змогу Прислупському вдруге у поєдинку точно пробити зі штрафного, а через півтори хвилини дуплетом вистрілив Едуард Петрик, який двічі на протязі 35 секунд примушував капітулювати кіпера "Львівхолода".

Програючи з рахунком 1:6 гості геть розклеїлися і почали помилятися в найпростіших ситуаціях, тому їх тренер цілком виправдано вирішив узяти паузу в грі. Як показав подальшій перебіг подій, така зупинка пішла львів'янам тільки на користь. Спочатку вони зуміли заробити та реалізувати пенальті, призначений за те, що м'яч в карній зоні рівненчан потрапив комусь з гравців господарів у руку. А на 16-ій хвилині чергове порушення в центрі поля стало шостим для МФК "Рівне" і Вячеслав Грабовенський з десяти метрів виявився не менш точним, ніж при попередньому пробитті з відстані з шести метрів. Більше того, після епізоду з призначенням штрафного майданчик був змушений залишити Вадим Жак, який побачив перед собою другий "гірчичник" у матчі. І якщо друге порушення чотирнадцятого номера рівненчан можна було б ще виправдати ігровою необхідністю, то перша картка Жака була отримана "за розмови", а, відтак, була зовсім необов'язковою.

На емоційному підйомі гості зуміли провести наступний гол, скоротивши відрив у рахунку до двох голів, тому прийшла черга брати тайм-аут у грі вже Юрію Баховському. Після цього гравці МФК "Рівне" знову спромоглися взяти гру під свій контроль і перетворити черговий фол суперника у гол - знову точним зі штрафного виявився Тарас Прислупський , котрий встановив остаточний рахунок першого тайму 7:4.

У другій половині поєдинку виявилося, що господарі не в змозі знову взяти гру під свій повний контроль, як це в них вийшло в дебюті першого тайму. "Львівхолод", відчувши слабинку у діях господарів, почав пресингувати і проводив в атаках значну частину ігрового часу. На жаль, у складі рівненчан не знайшлося гравця, котрий міг би "завести" партнерів. Відверто випадав з колективних дій Павло Дармовіс, який був просто не схожий сам на себе. Едуард Петрик не зміг реалізувати відразу кілька реальних нагод поблизу воріт суперника. Роман Волох, після голу в дебюті матчу, в подальшому вже був не настільки помітним. Віталій Тушич, який з'явився на майданчику після довгої перерви, викликаної травмою, хоч і був помітний старанністю, але було зрозуміло, що йому ще потрібно набирати форму.

Важко сказати, як би розвивалися події далі, якби першим у другому таймі вдалося забити львів'янам. Але цей гол, хоча і дещо курйозний, виявися за господарям (Дмитро Ситник давав високу передачу на партнера і голкіпер "Львівхолода", перехоплюючи цей пас, в підсумку опинився з м'ячем у власних воротах), тому за рахунку 8:4 рівненчани змогли себе почувати більш-менш упевнено. До того ж, у другій половині матчу "прокинувся" Павло Чемерис, гра якого у першому таймі викликала справедливі нарікання. Голкіпер МФК "Рівне" в кількох моментах зумів врятувати команду від неминучих голів, що також посприяло налагодженню надійної гри позаду.

Надалі гра йшла у високому темпі і на зустрічних курсах. За рахунку 9:5 і три з половиною хвилини до закінчення поєдинку гості випустили на майданчик п'ятого польового гравця. Подібний хід виявився результативним - довгий розіграш м'яча на половині рівненчан закінчився шостим голому у ворота Чемериса. За той час, що залишався до фінальної сирени, тренер "Львівхолоду" ще кілька разів вдавався до заміни кіпера, але більшого господарям досягнути не вдалося. Більше того, втрата м'яча при черговій атаці дозволила Роману Волоху з власної половини вразити порожні ворота суперника та за 25 секунд до завершення гри встановити остаточний рахунок поєдинку - 10:6.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рівненський Діалог"