ГОЛОВНА ПРО КОМАНДУ ЗМАГАННЯ АРХІВ НОВИН КОНТАКТИ ВІДЕО ФОТО

сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Четвертого лютого відбулася позачергова конференція Рівненської обласної федерації футболу (РОФФ). Головним питанням, яке виносилося на розгляд колективних членів - обрання нового голови федерації. Нагадаємо, що в кінці минулого року відбулося засідання виконкому РОФФ, який закінчився досить скандально - голова організації Михайло Кривко залишив засідання, а решта членів, які були там присутні, прийняли рішення про проведення конференції у найближчий час.

Після цього Михайло Кривко встиг "відсторонити" від виконання обов'язків першого заступника Володимира Поліщука та заступника Олега Кучера, а "опозиціонери" підготувати позачергову конференцію, де винесли всі проблемні питання на розгляд представникам колективних членів РОФФ.

Незважаючи на повне ігнорування Кривком та його антиагітацію, на позачергову конференцію прибула достатня кількість представників, аби провести вибори нового керманича обласного футболу.

На місце голови РОФФ претендували Володимир Поліщук, Олег Кучер та Олексій Хахльов, також висувалася кандидатура Ярослава Коломиса, але останнього на конференції помічено не було, як і не було отримано його заяву на згоду балотуватися на цю високу посаду.

Під час презентації власних "передвиборних" програм Володимир Поліщук та Олег Кучер відмовилися від власних претензій на крісло очільника РОФФ і закликали своїх симпатиків голосувати за Олексія Хахльова.

Вирішальне голосування зафіксувало упевнену перемогу єдиного кандидата - за Олексія Хахльова проголосувало 73 делегата. Відразу з ж новообраний голова запропонував першим заступником кандидатуру Володимира Поліщука, а заступниками - Олега Кучера, Валерія Гладкова, Євгенія Донцова та Петра Никорака. Ця пропозиція також знайшла підтримку зі сторони делегатів.

На конференції теж було обрано новий склад виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу, в який, зокрема увійшов очільник ФК "Гоща-АМАКО" Юрій Буркалець.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО‛ © 2015
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!