3. Каращенко Віктор ("Славія" (Рівне)), - гол (2:0)
4. Ядчишин Роман ("ОДЕК" (Оржів)), - гол (2:1)
5. Гордійчук Юрій ("Славія" (Рівне)), - гол (3:1)
6. Мартиненко Дмитро ("ОДЕК" (Оржів)), - гол (3:2)
7. Ткачук Олександр Р. ("Славія" (Рівне)), - гол (4:2)
8. Топоровський Тарас ("ОДЕК" (Оржів)), - гол (4:3)
9. Герус Андрій ("Славія" (Рівне)), - гол (5:3)

"Славія" (Рівне): Байрашевський Роман; Сідоров Віталій; Круковець Сергій; Герус Ігор; Шипуков Валерій (Герус Андрій, 61); Лисенко Максим (Мозеров Андрій, 102); Семиряк Іван; Волох Роман; Гаркуша Юрій (Ткачук Олександр Р., 58); Каращенко Віктор; Гуменюк Юрій (Шитюк Михайло, 76) (Гордійчук Юрій, 116).
"ОДЕК" (Оржів): Голюк Вячеслав; Полончук Олександр; Скляр Євген; Чикалюк Сергій (Мартиненко Дмитро, 63); Шаюк Сергій (Ядчишин Роман, 46); Кучер Олег (Коляда Микола, 117); Ткачук Валерій (Пуц Віктор, 46); Стасюк Юрій (Гаврилюк Олександр, 75); Оніщук Віктор (Топоровський Тарас, 46); Давидюк Андрій; Улянчук Дмитро.

Попередження: Ткачук Валерій, 8; Герус Ігор, 39; Скляр Євген, 39; Каращенко Віктор, 45+1; Гаркуша Юрій, 52; Сідоров Віталій, 66; Кучер Олег, 93; Ядчишин Роман, 115; Мартиненко Дмитро, 117; Герус Андрій, 118.
Вилучення: Байрашевський Роман, 101.
ЗВІТ
Суперкубок області з футболу в матчі з володарем Кубка оржівським "ОДЕКом” минулої неділі здобув минулорічний чемпіон Рівненщини рівненська "Славія”, гравці якої влучно пробили всі післяматчеві пенальті.

На газоні стадіону "Авангард” в обласному центрі у дебюті зустрічі ініціативою міцно заволоділи рівняни, які після декількох гострих випадів до воріт суперників на 19-й хвилині відкрили рахунок. Відзначився Віктор Каращенко, який свого часу виступав й за оржівський клуб.
Після перерви наставник "ОДЕКу” Олег Кучер випустив на поле Тараса Топоровського та Віктора Пуца, оржівці заграли значно швидше і почали створювати гострі моменти вже біля воріт рівнян. На 66-й хвилині Топоровський таки досяг свого — 1:1. Більшого суперники в основний час гри не досягли. Отож, арбітр зустрічі Андрій Кущевой призначив два додаткові тайми по 15 хвилин. В одній з атак "ОДЕКу” захисники проґавили вихід на ворота "Славії” все того ж Топоровського, і голкіперу Романові Байрашевському нічого не залишалося, як зупинити нападника ціною червоної картки. Щоправда, м’яч таки потрапив у сітку воріт, однак арбітр його не зарахував, призначивши натомість пенальті.
У ворота став резервний голкіпер Андрій Мозеров — й одразу врятував команду, парирувавши одинадцятиметровий від Дмитра Улянчука. Збадьорені цим, "славійці” заграли активніше, однак більше голів глядачі не побачили. Натомість стали свідками футбольної лотереї — післяматчевих пенальті. І тут знову відмінно зіграв Мозеров, який парирував удар свого екс-одноклубника по "Штурму” і "Вересу” Олександра Полончука. А от гравці ”Славії” пробивали без промаху — і заслужено здобули перемогу. А з нею — й Суперкубок, який розігрувався вперше.