сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО

10-ий чемпіонат Бізнес-ліги ОГО. Огляд 1-2 турів.

До вашої уваги огляд матчів другого туру (11 жовтня, Імпульс пропускає тур).
METRO-Рівне - Епіцентр Перший матч другого туру можна назвати «Макарова-дербі». Два сусіда-гіпермаркета зійшлись у поєдинку. Ще цікаво всім було побачити у дії останню, п’яту команду новачків – Епіцентр. 1-й тайм: Команди демонструють цілком рівносильні можливості, про що свідчить і статистика. 9’- Буда Віталій (Метро) відкриває рахунок, 12’- Артемюк Назар (Епіцентр) зрівнює його. 1-1, результат першого тайму, цілком по грі. 2-й тайм: До середини другого тайму точиться рівна боротьба без особливих змін у рахунку. Лише з 20-ї почалися зміни: 20’- Олексенко Максим (Метро) виводить свою команду вперед. До здобуття першої перемоги Метро в історії Бізнес-ліги ОГО залишалось 10 хвилин. 22’- Шевчук Андрій (Метро) отримує гірчичник. 23’- Данилюк Юрій (Епіцентр) зрівнює рахунок! До здобуття першого очка Метро в історії Бізнес-ліги ОГО залишалось 7 хвилин. Але є одне «але»: 30’- остання хвилина і остання атака матчу – Герман Олександр влучним ударом залишає Метро з нулем пунктів, а Епіцентру приносить першу перемогу у першому матчі!!! Ура! 3-2 на користь «будівельників».

Легіон – Славутич Особливих ілюзій стосовно шансів новачків у цій грі ніхто не мав, але Славутич здивував усіх. По-порядку: 1-й тайм: 3’- Чубай Сергій (Славутич) – виводить свою команду вперед: 0-1. Далі взаємні атаки, цікавий, відкритий футбол, але в обох команд неабиякий брак виконавчої майстерності у останній момент, що легко списуємо на брак фарту. Моментів – тьма, результату – нуль. Так і закінчили. 2-й тайм: Не знаю що трапилось, але Славутич згадав, що має досвід, і забігав швидше. 21’- Мазурок Віктор (Славутич) робить 0-2, 24’- Оксентюк Ігор (Легіон) забиває (як виявилось пізніше) гол престижу 1-2. Далі – тільки Славутич: 25’-Андрійчук Петро, 28’- Бакай Олексій (+гірчичник Бобрику Олександру з Легіона), 29’- знов Мазурок Віктор, 30’- Федіна Андрій встановлює остаточні 1- 6 на користь Славутича. Новачок демонструє нехорошу стабільність: у другому поспіль матчі пропускає 6 голів.

Інтеркарс - Приватбанк Банкіри прийшли у спортзал 26-ї школи з великим багажем: принесли кожен по декілька баулів із шапками, яким збирались по самі вуха обсипати «інтеркарівців». Але все пішло по іншому сценарію. 1-й тайм: Приват почав на класі притискати новачків до власних воріт, але «авторемонтники» чітко відбивали атаки суперників, доволі організовано та гостро контратакуючи. 4’- Перелигін Іван виводить Інтеркарс вперед! От банкіри забігали!!!)))) Але перший тайм так і залишився за новачками -1-0. 2-й тайм: 21’- жовту картку за фол проти Вакульчика отримує Кухар Юрій (Інтеркарс), 24’- жовта Федорчуку Олегу (знов Інтеркарс), 25’- Кухар Юрій робить 2-0!!! Що тут почалось!!! Приват вижимав все що міг!!! 26’- Вакульчик Ігор (Приват) зменшує відрив. 4 хвилини до першого сенсаційного результату!! За 3 хвилини до фінального свистка капітан Привату, Штундер Василь, стає на ворота замість Ісламова. 28’- ще один гірчичник Інтеркарс – голкіпер Козачук Леонід. І за 10 СЕКУНД ДО КІНЦЯ МАТЧУ!!! 30’- Той самий Вакульчик влучним ударом рятує Приватбанк від поразки: 2-2. Оце так сила!! P.S. Всі балачки на тему «чи був перший гол Привату» вважаю безпідставними. Був. Все.

Рівне-112 - ОГО Без коментарів. Просто статистика. 1-й тайм: 3’, 5’, 11’- хет–трик робить Лавренюк Андрій, 14’- Капітан «пожежників» Шипуков Валерій відкриває рахунок власним голам. 4 сухих гола в першому таймі. 2-й тайм: 23’ та 24’- Шипуков добиває хет-трик. 26’-Москалик Олександр, 28’- голкіпер Р-112, Пашкевич Денис вдало підключився до атаки, отримав пас, влучно приклався до м’яча…. Ще 4 сухеньких , і загальні 8- 0 на користь дійсних чемпіонів. Шкода «огошківців», але рівень цих команд різний. Хоча я теж десь у мріях Віталія Кличко одним ударом з ніг валив)))

Вікнодар – Карат Історія ще одного побиття. 1-й тайм: 1’- після потужного пострілу «каратівця» Возняка, м’яч влучає в голову «вікнодарівцю» Піхотіну Юрію, зрізається у ворота – автогол і 0-1. 7’- Подгорнов Валентин (Вікнодар) встановлює рівновагу, але ненадовго. 8’- Коротенко Сергій – 1-2 на користь Карата. Далі - 10’-Романишин Богдан, 15’- Знов Коротенко. Закономірні 1-4 на користь Карата. 2-й тайм: 18’-Луцюк Юрій, 25’- Коротенко Сергій та 26’- Ползунов Дмитро встановлюють остаточні 1-7. Дербі серед фірм-віконників на користь Карата.

Спорт-лайф - Westmetallgroup Оце-то було рубалово!!!! Шкодуйте, хто не бачив! Але про все по порядку. Спочатку сухенько про статистику: 1-й тайм: 11’- Герман Ігор (ВМГ) 0-1, 12’- жовта Бояру Євгену (СЛ), 15’- Главацький Андрій (ВМГ) 0-2. Перший тайм за «металістами». 2-й тайм: 28’- Жук Андрій (СЛ) скорочує відставання, 30’- жовта Приту Ігору та червона Кухарчуку Сергію (обидва ВМГ). Матч так і закінчився з рахунком 1-2 на користь Westmetallgroup. Тепер коментар: гра просто бомбєзна, було все. І шалений тиск на ворота обох команд, і невлучання у порожні ворота, і штанги, і просто «куча мала» біля воріт, і шалена підтримка вболівальниками Спорт-лайфу, такого давно не було, я голосу свого не чув, так репетували!!! От за це я люблю футбол. Тепер за що не поважаю деяких людей, які грають у цю гру. На останній хвилині гри, стримуючи одну з останніх атак Спорт-лайфу, аби втримати переможний рахунок, Прит Ігор просто бійцівським прийомом валить на підлогу гравця команди суперників, за що Ганіченко Андрій ЦІЛКОМ СПРАВЕДЛИВО дає тому гірчичника. Хоча міг і червону, бо це порушення цілком можна кваліфікувати як фол останньої надії. Але тут вискакує на авансцену футбольного спектаклю «славныйпареньробингуд», роль якого виконував (саме у колишньому часі) Кухарчук Сергій. Цей персонаж, іншого слова не буду вживати, починає штовхати арбітра у груди та погрожувати фізичною розправою, доводячи, напевне, своє невміння контролювати емоції (цікавився у лікаря: люди, які не здатні контролювати себе під впливом емоційних станів, потребують медичної психіатричної допомоги). Ви ж перемагаєте!!! Все. Не хочу більше коментувати. Просто не заради таких «…» докладалася маса зусиль багатьох людей, аби турнір все ж відбувся. P.S. Рішенням суддівської колегії Кухарчук С. пропускає 2 наступні гри команди і Westmetallgroup штрафується на 100 гривень (згідно положення). Як додаток до положення вводиться покарання за перебір жовтих карток. Представникам команд про це повідомлять у четвер. Отакий цікавий другий тур))))))

Огляд матчів першого туру (10 жовтня, Епіцентр пропускає).
Спорт-лайф – Імпульс І знову тітка Фортуна зводить ці команди у першому матчі турніру. Навесні, у Перехідному Кубку, Спортлайфівцям вдалося перемогти з різницею у один м’яч, - 8-7. Чи зможе Імпульс відквитати ту поразку? 1-й тайм: Що сказати про перший тайм? На табло повні нулі, навіть фолів не було. Хоча ні, 1 наприкінці хтось заробив. Боротьба напружена, цікава, рівна. 2-й тайм: 20’- Яковишин Віталій (Імпульс) відкриває рахунок. Але тішились «кондитери» недовго, аж дві хвилини. 22’- Корнюшин Сергій (СЛ) відновлює симетрію на табло: 1-1. Далі почалось взаємне тотальне намагання вирвати перемогу. На останній хвилині на мить втратили концентрацію гравці Імпульса,- 30’- Боровець Віталій (СЛ). За півхвилини, що залишились, нічого змінити Імпульс не зміг: 2-1 на користь Спорт-лайфу. І знов різниця у один м’яч. Якесь де-жа-вю)))

Westmetallgroup – Вікнодар Фаворитом пари безперечно є більш досвідчена ВМГ, хоча і Вікнодар, поповнений гравцями команди-півфіналіста останнього Кубка (Вікна Експрес), може показати результат. 1-й тайм: 4’- Прит Ігор (ВМГ) 6’- Прит Олег (ВМГ), - 2-0. Але Вікнодар не сушить весла, активно атакує, але безрезультатно: то голкіпер на місці, то штанга). Штанги рази зо три заважали. 12’- Дудось Євген (Вікнодар) нарешту розмочує рахунок: 2-1 14’- Петрович Іван (ВМГ) відновлює відрив у два м’ячі. Так перший тайм і закінчився: 3-1. 2-й тайм: Глобально нічого не змінилося: Вікнодар намагається виправити ситуацію, ВМГ під керівництвом «однорукого» Кума (Кумейко Юрій та його зламана рука))) впевнено захищається, і небезрезультативно атакує: 21’- Прит Олег записує дубль на свій рахунок. Вікнодар більше нічого не запропонував. 27’- гірчичник Савчук Олександру (Вікнодар). На тому і розійшлись 4-1 на користь ВестМеталГруп.

Карат - ЗахідМетІнвест Першими з новачків турніру на перевірку до корифеїв Бізнес-ліги потрапила команда ЗахідМетІнвест. Хоча новачки - поняття відносне, бо багато знайомих облич. Скажу так: деякі нові команди як коктейлі, - і начебто інгредієнти знайомі, але у новому поєднанні може все виглядати зовсім несподівано. 1-й тайм: На першій хвилині одразу змушений демонструвати майстерність Дубей Роман, голкіпер ЗМІ. І ще не раз він рятуватиме команду від пропущених голів. В «каратистів» хочу відзначити впевнену гру у захисті Карліто (Коротенко Сергій), який акуратно все підчищав біля власних воріт. І знову на табло висять одні бублики, як і в першому матчі, але ні! 15’- ЗМІ заробили перший фол, а за 10 секунд до кінця тайму Дмитрук Олександр (Карат) відкрив рахунок! 1-0, - Карат попереду. 2-й тайм: Тут все динамічніше і цікавіше, 17’- обмін люб’язностями: Мілета Віктор (Карат)- 2-0, одразу Гуменюк Юрій (ЗМІ) – 2-1, 18’- навпаки: Малець Олександр (ЗМІ) – 2-2, Романишин Богдан (Карат) – 3-2!!! Далі пішла активна боротьба, Карат двічі перевірив на міцність штанги у воротах ЗМІ. Розв’язка була драматична: 27’- Гуменюк Юрій (ЗМІ) влучним ударом зрівнює рахунок, а Мілета Віктор (Карат) отримує жовту картку. 29’- атакує ЗМІ, м’яч у Гуменюка, - удар! ..мимо. Не забиваєш ти, забивають тобі: контратака, влучний удар і Возняк Олександр здобуває для Карата 3 очка в першому матчі. Остання хвилина нічого не змінила: 4-3 на користь більш досвідчених «віконників». Хочу відзначити: новачки далеко не «подаруночок».

Вентурі – Рівне-112 На розгляд гурманів Бізнес-ліги подана ще одна нова закуска. Всіх цікавить одне питання: чи здоровий котяра одразу проковтне мишку, чи трохи побавиться))). Екзаменуватимуть новачків на боєздатність самі непереможні «пожежники» - Рівне-112. Оце-то дійсно пригода для Вентурі)) 1-й тайм: 2’- Москалик Сергій (Р112) - 0-1. Всі подумали: ну, ось і почалось… 4’- Загнібеда Денис (Вентурі) – 1-1. Шо-шо? 7’- Кучерук Андрій (Вентурі) – 2-1. Да ти шо! І цілу хвилину Рівне-112 програвали!!!! 8’- Москалик Сергій (Р112) – 2-2. Далі «пожежники» спокійно, але активно атакують, навіть Пашкевич Денис (другий голкіпер Р-112) підключається до атак. Але перший тайм так і закінчився. 2-й тайм: Цілком логічно, що Рівне-112 ще активніше заграли першим номером, що дало свій результат: 22’ та 25’- Москалик Сергій (Р112) 2-4, пізніше «вентурівці» не реалізовують 2 100%-ні можливості забити гол. 26’- Кучерук Андрій (Вентурі) скорочує відрив 3-4, 27’- знов Кучерук, але вже у власні ворота зрізає 3-5, 28’- Лавренюк Андрій (Р112) встановлює остаточні 3-6 на користь дійсних чемпіонів та володарів Перехідного Кубка Бізнес-ліги «ОГО». Друга команда-новачок продемонструвала свої тактико-технічні параметри і довела цілковиту боєздатність.

ОГО- Інтеркарс Новачок №3 виходить проти хорошого «середнячка»- команди ОГО. Матч має бути цікавим. 1-й тайм: 3’- «авторемонтники» ледь не відкрити рахунок, але так і не заштовхали м’яч у ворота ОГО. Далі знову набір не фартових ситуацій, навіть з 1-го метра не влучали у ворота. 8’- Пилипчук Анатолій (Інтеркарс) нарешті відкриває рахунок, 11’- він же його і подвоює. Перший тайм так і закінчився з рахунком 0-2 на користь новачків. 2-й тайм: Далі точиться рівна боротьба, команді ОГО, як господарям турніру, ну зовсім не хотілось програвати у першому матчі, ще й новачкам Чемпіонату. 18’- Геліч Андрій (ОГО) скорочує відставання, 27’- Харчук Микола (ОГО) влучним ударом зі штрафного робить рахунок нічийним – 2-2. Так матч і завершився. Єдині новачки першого туру, які здобули єдине очко.

Приватбанк - Легіон Легіон дістався Приватбанку, які є володарями Першого Кубку Приватбанку (2008 рік). Новачки запам’яталися гарною та яскравою формою і не зовсім впевненою грою. Хоча, сподіваюсь, далі заграють краще, все ж таки вперше на турнірі, і майже всі нові обличчя. Але абсолютними «курчатами» Легіон назвати важко, із зубами командочка. Але «банкірів» їм не перекусити. 1-й тайм: 5‘- Кресанов Вадим (Приват) 1-0, 9’- Цимбалюк Олег (Приват) 2-0. 10’- Чайка Максим (Легіон) забиває перший гол команди на турнірі -2-1. 13’- Вакульчик Ігор(Приват) встановлює остаточний рахунок першого тайму 3-1. 2-й тайм: 16’- Цимбалюк Олег (Приват) 4-1, 22’- Кресанов Сергій (Приват) 5-1, 27’- обмін ударами влучними: Бобрик Олександр (Легіон) та Кресанов Вадим (Приват). Остаточний результат 6-2 на користь «банкірів». Без коментарів. Без сюрпризів.

Славутич - METRO-Рівне Метро, які дебютували у минулому Чемпіонаті, навряд хтось вважав серйозною перешкодою. Так спочатку думали і «пивники», які «напрямихногах» провели перших 15 хвилин матчу. 1-й тайм: 1’- найшвидший поки гол турніру - Олексенко Максим (Метро) 0-1!!! Славутич кинувся у атаку, але достойно відіграв голкіпер «кешендкерівців»))) 8’- Мазурок Віктор (Славутич) таки встановлює рівновагу 1-1. 2-й тайм: 19’- Чубай Сергій виводить Славутич вперед 2-1. Метро не сушить весла, атакує, але втрачає декілька реальних можливостей зрівняти рахунок. 28’- знов Чубай Сергій виводить вперед «пивників», 29’- Олексенко Максим (Метро) записує дубль, 30’- Дем’янчук Вадим (Славутич) остаточно розставляє всі крапки над «йо» - 4-2 на користь «пивоварів», чи то «пивоманів»))). Можна відзначити цілком достойний опір команди Метро, які значно додали від попереднього турніру. Так тримати)))