сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО

10-ий чемпіонат Бізнес-ліги ОГО. Огляд 3-4 турів.

Огляд матчів третього туру (команда МЕТРО-Рівне пропускає тур)

Карат – Спорт-лайф 1-й тайм: Перший тайм обидві команди демонструють рівну боротьбу. Можу відзначити момент на 9’, коли після обрізки в захисті СЛ вивели на ударну позицію Коротенка Сергія, але… не судилося. Перший тай по нулях. 4-1 по фолах попереду Спорт-лайф. 2-й тайм: Більша насиченість подіями. 17’- Жук Андрій (СЛ) перевіряє на міцність штангу у воротах Карата. 22’- після розіграшу штрафного СЛ ледь не відкривають рахунок, але не фарт. 27’- атака Карата, удар, штанга, м’яч відскакує до Юрія Луцюка, який влучним ударом відкриває рахунок у цьому напруженому поєдинку: 1-0! 28’- чудову нагоду подвоїти перевагу своєї команди втрачає Павло Воронцов. 29’- Возняк Олександр (Карат) отримує гірчичник. 29’- атака Спорт-лайфівців, потужно головою в нижній кут пробиває Жук Андрій і рахунок стає 1-1!!! За останню хвилину нічиї спроби вирвати перемогу не принесли успіху. Перша втрата очок Каратом.

Westmetallgroup - Імпульс Ще одна гра, яка обіцяла безкомпромісну сутичку інтересів: одні спробують продовжити безпрограшну серію, інші будь-що намагатимуться взяти перші очки на турнірі. 1-й тайм: 2’- Імпульсів ці втрачають нагоду відкрити рахунок (могли реалізувати вихід 2-в-один). 3’- Прит Ігор (ВМГ) не влучає по воротах. ВМГ продовжили натиск на ворота Імпульсу, відверто граючи першим номером. Імпульс притиснувся до власних воріт, але контратаки не втратили гостроти. Кумейко Юрій (ВМГ) стабілізує гру команди біля власних воріт, гострими та влучними пасами вперед спрямовуючи напрямки атак. 7’- втрата ВМГ ще однієї нагоди відкрити рахунок. 12’- Кумейко щосили здалеку гостро пробиває по штанзі))) 15’- Чергова атака ВМГ: після відскоку від штанги Герман Ігор дограє момент, добивання – ГОЛ! 1-0 на користь Westmetallgroup. 2-й тайм: 16’- Главацький Андрій (ВМГ) влучним ударом на початку тайму подвоює перевагу своєї команди -2-0. 18’- після фола Главацького суддя призначає штрафний удар: влучний удар і Дмитрук Роман (Імпульс) скорочує відрив до мінімального: 2-1. Надалі гра набула настільки високого рівня емоційності, що крик у залі заважав чути власний голос! 21’- ще одна втрата ВМГ стопроцентного моменту. До кінця гри жодній з команд не вдалося змінити рахунок: 2-1. Фіксуємо другу поспіль поразку Імпульса.

Вентурі – Вікнодар Юнайтед Гра цікава передусім своєю принциповістю. Адже набрати хоч якісь очки реально у поєдинках із собі подібними: хто теж поки по-нулях. 1-й тайм: 2’- розіграш після штрафного, удар – гол! Олександр Савчук (ВЮ) відкриває рахунок: 0-1. 2‘- гірчичник Левчуку Сергію (Вентурі). 5‘- влучний дальній удар Євгена Дулося – і 0-2 на користь ВЮ. Але події п’ятої хвилини цим не вичерпались. 5‘- ще одна атака, і Дудось не влучає! А міг ( 5‘- не забиваєш ти – забивають тобі: атака, удар ,- і Кучерук Андрій скорочує рахунок – 1-2. 11‘- другу жовту отримує Левчук Сергій, яка автоматично перетворюється на червону – дві хвилини у меншості та пропуск наступної гри. 12‘- ВЮ всі разом побігли забивати гол, але пропустили Тивонюка Віталія, який вдало скористався обрізкою – 2-2! І це в меншості!!! 13‘- ВЮ ще сильніше захотіли скористатися перевагою у одного гравця і зі всієї сили наскочили на ті самі граблі: обрізка, Тивонюк, удар ,- ГОЛ!!!! 3-2! І ще 8 секунд у меншості! Може їм краще грати утрьох?))) 2-й тайм: 22‘- Загнібеда Євген (Вентурі) збільшує перевагу до 4-2. 23‘- Подгорнов Валентин (ВЮ) скорочує відрив 4-3. Але наступна хвилина чітко визначила «що-кому» у цьому поєдинку. 24‘- той самий Тивонюк Віталій робить 5-3, 24‘-Герус Сергій встановлює остаточні 6-3 на користь Вентурі. Вміння чи-то забивати у меншості, чи-то пропускати у більшості – та й ще не один, а два гола – варте звання ФІШКА ТУРА.

ОГО – ЗахідМетІнвест Фаворитами у дербі двох «ЗМІ-команд» (одні по назві, другі по-суті) однозначно є «металісти», і не тільки з огляду на турнірне становище. 1-й тайм: 30-та секунда – найшвидший гол турніра (поки що) у виконанні Харчука Миколи (ОГО). 1-0! Ого! 4’- влучний удар Харчука зі штрафного – 2-0! Ого! Надалі ЗМІ трошки оговтались від настільки швидкого розгортання подій. 7’-Малець Олександр (ЗМІ) – 2-1. 10’- Царьов Вадим (ЗМІ) – 2-2. Стає гарячіше та цікавіше! 12’- Нагорний Микола (ЗМІ) – 2-3! 13’- Харчук Микола (ОГО) ударом зі штрафного робить хет-трик і зрівнює рахунок 3-3. 15’– гірчичник заробляє Геліч Андрій (ОГО). 2-й тайм: 17’- після атаки ОГО в штрафній ЗМІ «газетярі» угледіли пенальті, про що голосно почали просити у арбітра. Той мав іншу думку. Так само іншу думку мав Малець Олександр(ЗМІ), який виводить свою команду вперед – 3-4. 19’- до дубля Мальця приєднується дубль Царьова (ЗМІ) -3-5. 20’- Гавжеєв Юрій (ЗМІ) – 3-6. 21’- Шумик Ігор (ОГО) влучно пробиває по штанзі. 23’- ЗМІ починають «піжониться», за що покарані тим самим Шумиком – 4-6. 29’- Царьов не забиває пенальті!!! 30’- Малець Олександр (ЗМІ) робить хет-трик та встановлює остаточні 4-7 на користь «металоінвеститорів».

ПриватБанк – Рівне-112 Що тут казати? Всім цікаво, чи зможуть «банкіри» зупинити «пожежників». 1-й тайм: За перші дві хвилини Вакульчик Ігор (ПБ) втрачає дві чудові нагоди відкрити рахунок. Забивати!!!! Треба. 4’- капітан Рівне-112, Шипуков Валерій, влуно пробиває Ісламова – 0-1. 5’- Вакульчик втретє не забиває!!! ПриватБанк пресингує, тисне на рівне-112, і аж на 14’ здобувають перший гол – Кан Артем робить 1-1. 14’- Шипуков Валерій (Р112) заробляє гірчичник. Багато говорилось про удар Штундера (ПБ) на останніх секундах тайму, коли свиснув суддя про кінець часу. Нічого не коментуватиму. Просто інколи і на чемпіонатах світу не можуть розібратись чи до свистка у дар, чи ні. Маємо що маємо, тим паче, що він і не влучив у ворота. 2-й тайм: Гра напружена і безкомпромісна. 19’- жовта Мельничуку Федору (Р112). 21’- жовта Кану Артему (ПБ). 22’- хорошим ударом Мельничук виводить вперед Р-112 – 1-2. 23’- Шипуков закріплює перевагу Рівне-112 – 1-3. 27’- вже мають 5 фолів, а ще і Шипуков робить «подарунок»: здобуває 2-гу жовту і залишає команду у меншості. 29’- Повар Володимир (Р-112) повторює уміння Вентурі забивати у меншості. 1-4 на користь мнс-ників! 28’- капітан Привату Штундер Василь виходить в якості п’ятого гравця. 29’- за хамські розмови Кресанов Сергій (ПБ) отримує червону картку, 50 гивень штраф і залишає команду на два наступних тура. 30’- Той самий Штундер робить рахунок 2- 4. Так все і закінчилось.

Славутич - Інтеркарс Матч обіцяв бути цікавим. Обидві команди поки не програвали. Щоправда Інтеркарс поки і не вигравав. Отож, випробування сильною командою. 1-й тайм: 3’- Пилипчик Анатолій (Інтеркарс) влучає у власні ворота, 1-0. 4’- голкіпер Інтеркарс збиває в штрафній гравця Славутичі – пенальті. Огібовський Андрій робить рахунок 2-0. 5’- Інтеркарс втрачає нагоду скоротити відставання до мінімального. Славутич грає не до кінця обережно у захисті, тільки суперники цим не користаються. «Пожежники» завтра цього не пробачать. 15’- Мазурок Віктор (Славутич) - влучає у перекладину. Так 2-0 і закінчили перший тайм. 2-й тайм: Всі спроби Інтеркарс якось перетворити свої намагання у результат на табло так і закінчились переконливим «бубликом» у графі забитих ними голів. 23’- жовта Мазурку Віктору (С). 27’- Федіна Андрій нарешті робить 3-0. Інтеркарс випускає п’ятого гравця, але це їм не допомагає. 29’- Хеленюк Сергій (С) ставить крапку – 4-0. Питання про пісню для нас не питання)

Епіцентр – Легіон Епіцентр після перемоги у першому матчі мають 3 очка, Легіон після двох поразок мають велике бажання здобути таки очки. 1-й тайм: 5’- Коберський Ярослав (Л) отримує червону картку. Далі команди атакують, комбінують, але без результату. Хто придумав ці штанги?! 14’- під фінал тайму Епіцентр таки відкриває рахунок. Робить 1-0 Якимюк Сергій. 2-й тайм: Нічого не змінилось: гра в одні ворота: 18’ та 19’ – Мічуда Дмитро (Е) двічі нагадує Легіону «хто-в-полі-хазяїн») 30’- Герман Олександр остаточно: 4-0 на користь фаворитів цього поєдинку.

Огляд матчів четвертого туру (Легіон пропускає тур). Особисто присутній не був на іграх, тому обмежусь статистикою.

Рівне-112 – Славутич Всі сподівались на сенсацію, але сталось так як сталось. Навіть без Шипукова, який пропускав тур через дискваліфікацію після червоної картки, «пожежники» виявились не по зубах «пивникам». 1-й тайм: 6’- Мельничук Федір (Р-112) – 1-0. 7’- Повар Володимир (Р-112) – 2-0. 10’ та 11’ – ще двічі Повар – 4-0. 13’-Мазурок Віктор (Славутич): 4-1. Мельничук на 15’ заробляє гірчичник. 2-й тайм: 18’- гірчичник заробляє Радько Олександр (Славутич). 19’- з пенальті Огібовський Андрій (С) скорочує відставання: 4-2. 21’- Повар Володимир забиває свій четвертий гол: 5-2. 24’- жовта Бакаю Олексію (С), Мельничук Федір пробиває пенальті: 6-2. 25’- Бакай Олексій реабілітується за жовту: 6-3 на користь Рівне-112. Сенсації не сталось. На жаль.

Інтеркарс – Епіцентр 1-й тайм: 8’-Перелигін Іван (Інтеркарс) та Мічуда Дмитро (Епіцентр) по разу відмічаються у воротах суперника: 1-1. 14’- жовту картку отримав Мельничук Олександр (І). 2-й тайм: 19’- знов обмін люб’язностями: той самий Перелигін та Ніколайчук Олександр (Е) роблять рахунок 2-2. 23’- Проказюк Леонід (Е) встановлює остаточний рахунок:2-3. Епіцентр йде без втрат!!!

Імпульс – МЕТRО-Рівне 1-й тайм: 13’- Яковишин Віталій (Імпульс): 1-0. На більше Імпульс у першому таймі не спромігся. 2-й тайм: На більше ніж у першому таймі не спромоглась команда Метро. 21’- Сапальчук Андрій: 2-0. 26’- Яковишин Віталій: 3-0. 27’- знов Сапальчук: 4-0. 28’- жовта Яковишину. 29’- хет-трик Яковишина і загальні 5-0 на користь Імпульса. 30’- Лещу Сергій: 6-0. На тому все.

Спорт-лайф - Вентурі 1-й тайм: 4’- Кісліцин Ігор (СЛ): 1-0. 8’- Бо ровець Віталій (СЛ):2-0.. 10’- Жук Андрій (СЛ) встановлює рахунок першого тайму: 3-0 на користь не беззаперечних, але все-ж-таки фаворитів поєдинку. 2-й тайм: 20’- Кучерук Андрій (Вентурі): 3-1. 21’- Боровець Віталій (СЛ) : 4-1. 22’- Загнібеда Денис (В): 4-2. Далі тільки Спорт-лайф: 23’- Циганков Олексій – 5-2 27’- Сара Євген: 6-2 28’- Циганков Олексій: остаточні 7-2 на користь Спорт-лайфу.

Westmetallgroup - Карат Беззаперечно центральний матч туру. 1-й тайм: 3’- Главацький Андрій (ВМГ): 1-0. 13’- Коротенко Сергій (Карат) з пенальті: 1-1. 14’- Прит Ігор (ВМГ) залишає перший тайм за «металістами»: 2-1. 2-й тайм: 22’- Герман Ігор (ВМГ): 3-1. 23’- Петрович Іван (ВМГ): 4-1. 25’- жовту картку отримує Прит Олег (ВМГ) 26’- Романи шин Богдан скорочує відставання Карата: 4-2. 27’- Коротенко Сергій двічі відзначається за одну хвилину: з пенальті скорочує відставання Карата до мінімуму (4-3) і отримує першу жовту картку. 28’- друга жовта Карлосу (вона ж червона, пропуск п’ятого тура проти Імпульса) – і Карат у меншості. 28’- Главацький Андрій (ВМГ): 5-3. 29’- Петрович Іван(ВМГ) встановлює остаточні 6-3 на користь непереможних досі Westmetallgroup.

Вікнодар Юнайтед - ОГО Тривають розбірки у нижній частині турнірної таблиці. 1-й тайм: 1’- Піхотін Юрій (ВЮ): 1-0 6’- Шумик Ігор (ОГО): 1-1 8’ та 10’- Смілянець Сергій (ВЮ): 3-1. 11’- Піхотін: 4-1. 2-й тайм: Здавалось, все вирішилось, але ОГО-шківці з цього приводу мали іншу думку: 23’- Харчук Микола (ОГО) 4-2 27’- Шумик Ігор (ОГО): 4-3 28’- Харчук Микола (ОГО) 4-4!!! ОГО здобувають нічию, ВЮ випускає з рук першу перемогу.

ЗахідМетІнвест – ПриватБанк Гідне завершення туру. Цікаво, чим протистоятиме Приват ЗМІ, не маючи жодної заміни? 1-й тайм: 2’- Малець Олександр (ЗМІ): 1-0 3’- Царьов Вадим (ЗМІ): 2-0 4’- Цимбалюк Олег (ПБ):2-1 8’- Лінник Сергій (ПБ): 2-2 9’ та 11’- Цимбалюк Олег (ПБ):2-4! 14’- Паламарчук Олег (ЗМІ): 3-4. Вся боротьба попереду. Ось чи не захекались банкіри? 2-й тайм: Все ж таки захекались… 17’- Малець Олександр (ЗМІ):4-4 18’, 19’ та 20’- Гавжеєв Юрій (ЗМІ) тричі засмутив своїх колишніх одноклубників: 7-4 27’- Михальчук Олександр (ПБ): 7-5 28’- Царьов Вадим (ЗМІ): 8-5 29’- Стахнюк Максим (ЗМІ) встановлює остаточний рахунок: 9-5. Перебігали. Молодці. ;D ;D ;D ;D