сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ. 2011 РІК. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП
ЗВІТ

Завершення футбольного сезону в Рівненській області вже звично відбулося в грудні у спортивній залі ДЮСШ №4 обласного центру, в якому пройшли поєдинки фінального етапу чемпіонату Рівненщини із футзалу серед збірних районів та міст. І традиційно не обійшлося це свято футболу без участі представників Гощанського району, які потрапили до фіналу після проходження сита відбіркових ігор.

Щодо безпосереднього перебігу подій у фіналі, то шість найсильніших футзальних колективів області спочатку було розподілено на дві підгрупи по три команди. За результатами матчів у групах визначалися учасники фіналу та гри за третє місце.

Свій перший поєдинок збірна Гощанського району, яка була сформована на базі ФК "Гоща-АМАКО", провела проти серйозного суперника - збірної Костопільщини, яка традиційно славиться своїм футзалом. Спочатку події на майданчику розвивалися на руку гощанцям, котрі досить швидко повели у рахунку 2:0. Проте костопільська дружина, завдяки голам в кінцівці першого і на початку другої половин зуміла вирівняти становище. Після цього гощанська збірна знову вийшла уперед, але не спромоглася втримати перевагу, пропустивши гол за кілька хвилин до фінального свистка. Як підсумок, поєдинок закінчився із результатом 3:3 і все повинно було вирішуватися у грі гощанців із збірною Володимирецького району.

Для того, щоб стати першими у своїй групі, гощанській команді потрібно було перегравати володимирчан із різницею у три м'ячі, адже Костопіль обіграв Володимирець із результатом 3:1. Це завдання виявилося не з найлегших - гощанці змушені були йти вперед і тому часто оголяли власні тили, що давало простір для контратакуючи дій суперника. У кількох епізодах лише майстерність кіпера Олексія Дем'янця та стійки воріт рятували гощанців від неприємностей. Втім, не перерву між таймами команди пішли за мінімальної переваги гощанського колективу. Після відновлення гри рахунок досить швидко став 2:0, але після цього справи у гощанців пішли не так добре - такий потрібний третій м'яч ніяк не хотів влітати у сітку суперника. Удари Віталія Богданова, Ігоря Вакульчика, Олега Буркальця із убивчих позицій виявлялися або неточними, або блокувалися обороною володимирецької команди. Та все ж, такий потрібний третій гол гощанцями було забито на завершальних хвилинах матчу, коли капітан гощанської збірної Олег Буркалець завершив точним ударом масовану атаку своєї команди.

У фіналі збірна Гощанського району зустрічалася із визнаним фаворитом змагань та неодноразовим переможцем подібних чемпіонатів збірною міста Рівне. Сил для боротьби з кількісно і якісно переважаючим суперником у гощанців вистачило тільки на перший тайм, який завершився із рахунком 1:1. У другій половині поєдинку забивали вже тільки рівненчани, які й здобули закономірну перемогу.

Та, як би там не було, після двох поспіль третіх місць у чемпіонаті області з футзалу, друге місце Гощанського району в цьому сезоні можна вважати, без сумніву, серйозним кроком уперед, який в майбутньому дозволить зробити ще один.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рідний Край"

стоять у верхній шерензі - Ваcиль Штундер, Віталій Богданов, Олексій Дем'янець, Олег Буркалець, Віталій Буркалець.
сидять у нижній шерензі - Володимир Хомончак, Дмиро Луцюк, Ігор Вакульчик.