сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ. 2012 РІК. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП
ЗВІТ

8 грудня в Рівному відбувся фінальний етап чемпіонату області з футзалу, в якому за звання найкращої міні-футбольної дружини зійшлися представники п'яти районів та міста Рівне. Районні команди потрапили до вирішальної частини змагань через сито відбіркових ігор, а рівненська команда - як переможець минулорічних змагань.

Саме команда обласного центру розглядалася як найголовніший претендент на здобуття головних нагород чемпіонату, які, врешті-решт, і виборола. Гощанці ж, потрапивши разом із рівненчанами в одну з двох груп і поступившись їм в дебютному поєдинку, отримали шанс позмагатися тільки за третє місце. Щоправда, для цього команді Гощанського району ще довелося здолати опір збірної Березнівського району, вирваши перемогу на останніх хвилинах із рахунком 3:1.

У малому фіналі гощанці зустрічалися із костопільчанами, які за потенціалом нічим не поступалися рівненчанам. Суперники обмінялися голами ще в першому таймі, завершивши другий "у суху". Відтак, доля бронзових медалей вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, де міцнішими нерви виявилися у гравців з Гощанського району. Переможний удар з "крапки" виконав капітан збірної району Олег Буркалець.

Цей успіх гощанців є вагомим ще й тому, що на протязі всього турніру команда виступала без голкіперів, а ворота почергово захищали два польових гравці - Юрій Андрійчук та Олександр Дмитрук.

Повний склад збірної Гощанського району, яка вибороли третє місце в обласних змаганнях: Олег Буркалець, Олександр Дмитрук, Юрій Андрійчук, Олександр Любар, Володимир Ткачук, Віктор Панасюк, Володимир Хомончак, Василь Штундер.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рідний Край"