сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Дубенський район, сезон 2010
Дубенський район, сезон 2010
всі сезони

Кубок м. Дубно з міні-футболу:
"Вопак" (Дубно) - "Єврошпон" (Смига) - 6:2
Чемпіон
Віце-чемпіон
Бронзовий призер
Володар кубка
Фіналіст кубка
Суперкубок
"ДЖОКЕР"
(ДУБНО)
?
?
ФК "ПІДЛУЖЖЯ"
?
?
Змагання з міні-футболу - Відкрита першість м. Дубно
Чемпіон
Віце-чемпіон
Бронзовий призер
Четверте місце
"ВОПАК" (ДУБНО)
ФК "ПІДЛУЖЖЯ"-2
ФК "ПІДЛУЖЖЯ"-1
"ДЖОКЕР" (ДУБНО)
Відкрита першість міста з міні-футболу завершилась переконливою перемогою команди супермаркету «Вопак», яка у фіналі здолала опір другої команди Підлужжя. Учасники турніру в один голос відзначили небувалий рівень організації змагань і висловили побажання, аби наше місто мало свою команду у чемпіонаті області та свій стадіон, адже Дубно цього заслуговує.
www.trkdubno.at.ua, листопад 2010 р.
11 команд з міні-футболу взяли участь в найпопулярнішому виді 5-ї Спартакіади «Здоров’я» ВАТ «Рівнегаз». Чотири найкращі колективи з’ясовували стосунки на майданчику зі штучним покриттям у нашому місті. Звання найсильнішої виборювали млинівчани, здолбунівці, сарненці та господарі. Кому не було рівних на футбольному полі, дізналась наша знімальна група.
www.trkdubno.at.ua, червень 2010 р.
Шість команд подали заявки на участь у весняному Кубку міста з міні-футболу. Вперше на штучний майданчик гімназії №2 вийшли футболісти супермаркету «Вопак» і, зігравши майже у кожному матчі зі своїми суперниками за «бразильським принципом»: ви заб’єте нам, скільки зможете, а ми – скільки захочемо», - забрали головний приз турніру із собою. У фіналі вопаківцям протистояла не слабка команда підприємства «Єврошпон-Смига». Але й вона нічого не змогла протиставити «Вопаку». На вирішальних поєдинках турніру побувала наша знімальна група.
www.trkdubno.at.ua, травень 2010 р.

футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2010
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net, skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Кредитка