сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Чемпіонат області з футболу, 14 тур.

30.08.2009. Березне. Стадіон "Колос". 200 глядачів. +22°С градусів
Судді: Криницький Валерій, Криницький Андрій, Калиш Віктор (всі - Рівне).

"Случ" (Березне)

1

1

ФК "ГОЩА-АМАКО"

1. Голюк В'ячеслав (к)    
Мельничук Павло. 1
2. Чепіга Роман (№9,51')  
Коломієць Анатолій. 3
5. Вознюк Сергій    
Вільбовець Олександр. 14
7. Шаюк Сергій (№17,66')  
Сержанюк Олексій. 6
28. Улітич Олександр (3')(№4,75')  
Літвінчук Сергій. 10
19. Жигулін Дмитро    
Ткачук Володимир. 9
23. Вонс Ігор (60')  
Васильєв Вадим. 8
21. Ткачук Олександр (16') (№2,87')
Богданов Віталій. 13
15. Сяньков Сергій   (30')
Гайдук Іван. 4
11. Радчук Олександр (№18,68')  
Лавренюк Василь. 5
14. Мороз Віталій (13') (№22,58') (№11,64')
(к) Буркалець Олег. 7
ЗАПАСНІ
13. Майструк Віталій    
Левчук Андрій. 22
18. Шипуков Валерій (№11,68') (№2,87')
Опанасюк Сергій. 2
22. Городнюк Богдан (№14,58') (№7,64')
Квачук Василь. 11
12. Балаушко Юрій    
Штундер Василь. 12
17. Дмитрук Олександр (№7,66')(69') - АГ  
Момоток Володимир. 16
4. Рудюк Богдан (№28,75')  
Новак Володимир. -
9. Мориконь Михайло (№2,51')  
Вакульчик Ігор . -
ТРЕНЕРИ
Богдан САМАРДАК
Володимир НОВАК
ЗВІТ

До звітного поєдинку "Случ" у матчах чемпіонату на своєму полі, забиваючи хоча б гол, у підсумку обов'язково перемагав. Але гра 14-ого туру з ФК "Гоща-АМАКО" перервала цю приємну , у всіх відношеннях, для березнівчан традицію. І навряд чи можна вважати не закономірним такий підсумок гри оцінюючи гру господарів в цілому.

Гощанці прибули до Березного за відсутності у своїх лавах дискваліфікованого нападника Володимира Гайдука, котрий через перебір "гірчичників" пропускав звітний матч. Проте повернувся у стрій ключовий гравець середини поля Володимир Ткачук. Відтак, тренер гостей вирішив обрати на гру з лідером оборонну тактику, висунувши вперед тільки одного форварда і "нашпигувавши" центр півзахисниками. Але й за такого "захисного" розташування власних гравців команда гостей пропустила швидкий гол. При чому в цьому випадку спрацювало старе футбольне правило - не забиваєш ти, забивають тобі. Володимир Ткачук виконав штрафний удар "на силу" з метрів 27-ми, м'яч після його пострілу, відбитого Вячеславом Голюком, кілька секунд котився вздовж лінії воріт "Случа", але ніхто з гощанців не встиг переправити шкіряну кулю у сітку. Після цього господарі організували власний контрвипад, котрий закінчився порушенням правил з боку опонентів, призначенням штрафного удару, навісом з нього і програною захисниками ФК "Гоща-АМАКО" боротьбою в повітрі. Віталій Мороз вчасно відгукнувся на скидку партнера головою на дальню стійку і вивів власну команду вперед.

В подальшому ініціатива зберігалася за господарями, але до небезпечних ударів по воротам Павла Мельничука справа доходила нечасто. Ще менше роботи виявилося у Голюка, хоча розвиток подій на полі примушував саме гостей діяти активніше. Друга половина особливих коректив у гру двох футбольних колективів не внесла. Богдан Самардак поступово почав вливати "свіжу кров" у власну команду, зробивши на протязі другого тайму п'ять замін, але особливої активності в діях "Случа" так і не стало помітно. Більше того, один з гравців березнівчан, який вийшов на заміну, вже через три хвилини після своєї появи на полі став автором автоголу. Вадим Васильєв з правого флангу здійснив подачу на дальню стійку воріт суперника, в боротьбі із гравцями ФК "Гоща-АМАКО" Олександр Дмитрук необачно "підставився" під м'яч і переправив його у сітку.

Після пропущеного голу "Случ" повинен був додати, аби досягти прийнятного йому результату, але подолати інертність у власній грі, яка почала проявлятися після забитого в дебюті поєдинку гола, березнівчанам так і не вдалося. Хоча й за такого перебігу подій господарі на останніх хвилинах мали шанс на порятунок - чергова подача зі стандарту закінчилася тим, що м'яч транзитом через весь карний майданчик і скупчення гравців обох команд був доставлений на дальню штангу, потрапив у стійку, вилетів назад у поле і був вибитий гравцями "салатових" подалі від гріха.

Для обох команд поточна нічия стала другою поспіль, але якщо гощанці можуть ці результати занести собі в актив - очки було здобуто в грі з командами, котрі займають перше-друге місця - то "Случ" в матчах із восьмою і шостою командами чемпіонату очки, без сумніву, втратив.

розташування гравців на полі
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ПРОТОКОЛ
ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2009
відповідальний за сторінку - Василь ШТУНДЕР

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!