ТРЕНЕРИ
Володимир НОВАК
Микола ТАЦІЙ
ЗВІТ

В радивилівському матчі першого кола гощанці здобули зовні невимушену перемогу над «Соколом» 4:1. Але в дійсності в тому матчі результат гості змогли «зробити» лише наприкінці зустрічі завдяки скорострільності пари форвардів Володимир Гайдук – Олександр Федіна, котрі забили на двох три голи за чотири хвилини. Цього ж разу ні Федіни, ні Гайдука у стартовому складі не виявилося, та й, взагалі, Володимир Новак вирішив не змінювати «основу», яка змогла зіграти в Березному внічию з лідером і на полі єдиному номінальному форварду Олегу Буркальцю повинна були підігрувати пара «креативщиків» Васильєв – Лавренюк.

Початок звітної гри виявився за господарями поля. Відразу ж після введення м'яча в гру «біло-червоні» могли забивати – Вадим Васильєв довгою діагональною передачею на лівий фланг «кинув» у прорив Віталій Богданова, але крайній хавбек гощанців в останній момент не зумів належним чином обробити передачу і, відтак, втратив чудову нагоду вийти тет-а-тет з голкіпером гостей. Після цього ФК «Гоща-АМАКО» ще кілька разів гостро атакував і найближчим до взяття воріт був Володимир Ткачук, який вже у карному майданчику, використавши скидку Олега Буркальця, міг відкривати рахунок, проте голкіпер «Сокола» у цьому епізоді зумів відвести загрозу від власних воріт і перевести м'яч на кутовий. Саме цей стандарт і привів до першого голу у грі. При чому гол «зробили» захисники господарів – після подачі кутового у виконанні Вадима Васильєва найвищий у складі обох команд Олександр Вільбовець головою виграв верхову дуель у суперника і переправив м'яч на дальню штангу, звідки Сергій Літвинчук скинув його назад на партнера і центральний захисник гощанців вже ногою у стрибку переправив його у сітку воріт.

Гол, здавалося, дещо розслабив господарів, котрі за інерцією провели ще кілька атак, але, натомість, почали невиправдано безпечно поводитися у центрі поля, дозволяючи «салатовим» спокійно там комбінувати та пересуватися з м'ячем. Саме один з таких епізодів у поєдинку привів до того, що гості рахунок зрівняли. Гравці «Сокола» відібрали м'яч у центральні зоні ще на своїй половині, у кілька передач пройшли центр поля і Петро Назарук, без перешкод підлаштувавши м'яч під ударну ногу, зумів з метрів двадцяти восьми точно низом «покласти» шкіряну кулю у дальній від Павла Мельничука кут воріт.

Поставши перед фактом, що все треба починати спочатку, гощанці знову пришвидшили темп і збільшили тиск на ворота суперника, що принесло свої результати вже за десять хвилин. Передача на правий край закінчилась тим, що Василь Лавренюк увійшов у карний майданчик суперника і скинув м'яч під удар Олегу Буркальцю, котрий, перебуваючи за десять метрів по центру від воріт, сильно пробив з лівої, вивівши вдруге свою команду вперед. До закінчення першого тайму «біло-червоні» могли і повинні були збільшувати перевагу, але, напевне, вирішили відкласти остаточне з’ясування стосунків на другу половину гри.

По перерві тренер ФК «Гоща-АМАКО» вирішив посилити передню лінію атаки, випустивши на поле Володимира Гайдука, який почав діяти разом з Олегом Буркальцем на вістрі атаки, змістивши, в свою чергу, Василя Лавренюка на місце Віталія Богданова. Проте в першій чверті другого тайму гострішими в нападі виявилися саме гості, які раз-по-раз проходили до воріт Павла Мельничука по центру, використовуючи дрібний пас і власні індивідуальні дії. Відчувалося, що гол у виконанні радивилівців назріває і логічним закінченням облоги володінь Мельничука став автогол Володимира Ткачука, який переправив м'яч у власні ворота після подачі суперників зі штрафного.

Нічийний результат на власному полі з командою, котра перебуває в підвалинах турнірної таблиці, аж ніяк не влаштовував ні гравців, ні вболівальників ФК «Гоща-АМАКО». Господарі знову взяли ініціативу до власних рук і притиснули опонентів до їх воріт. Вже за кілька хвилин після того, як рахунок зрівнявся, Володимир Ткачук міг вразити ціль, пробиваючи в один дотик після передачі з правого флангу, але м'яч пройшов над поперечиною. Результативною ж стала швидка контратака гощанців, коли Анатолій Коломієць в підкаті відібрав шкіряну кулю у нападника гостей, відразу ж віддав у центр на Ткачука, а той «кинув» у прорив Володимира Гайдука, який, пройшовши по правому краю, сильно прострелив вздовж воріт на Вадима Васильєва, котрого випередив оборонець «Сокола», щоб занести м'яч у власні ворота. Мінімальна перевагу у рахунку не гарантувала спокійного життя господарям надалі, тому вони не збавляючи оборотів, продовжували «прасувати» оборону гостей. Через п’ять хвилин Васильєв використав помилку голкіпера з Радивилова, котрий відбив після удару Володимира Гайдука шкіряну кулю прямо перед собою і переправив м'яч у сітку воріт «Сокола». Після цього епізоду здали нерви в гравця у салатовій формі і Микола Паршин у грубій формі пояснив арбітру матчу, що той не розуміється на фіксуванні положення «поза грою». Відповіддю Ярослава Дмитрука стала червона картка і радивлівців стало на полі на одного менше.

Після цього гра ще деякий час проходила за переваги команди господарів - Олег Буркалець міг збільшити рахунок ще, але двічі пробивав з лівого флангу повз ціль. Володимир Гайдук зумів відзначитися після чергової помилки кіпера «Сокола», котрий відбив м'яч перед собою, але цього разу гол було відмінено через офсайд. Проте поступово гості знову почали плести павутину передач у центрі, а господарі ніяк не могли знайти ефективну протидію маневрам технічних «хавів» суперника. Чергова з таких атак «салатових» закінчилася рикошетом, після якого м'яч опинився на нозі гравця із Радивилова, який пробив з лету в ближній кут воріт Павла Мельничука. Голкіпер господарів на удар відреагував, але м'яч від його рукавичок все ж влетів у сітку.

Важко сказати, як би розвивалися події в подальшому, якби залишалося грати трохи більше часу. Але незабаром пролунав фінальний свисток судді матчу і гощанці, нарешті, змогли привітати себе з першою перемогою в другому колі, яка, втім, залишила багато запитань саме щодо якості власної гри.