сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКОПершість області з футболу, 19 тур.

07.10.2009. Млинів. Стадіон "Колос". 50 глядачів. 19°С градусів
Судді: Валерій Криницький (Рівне)
"Млинков" (Млинів) - ФК "Гоща" - 1:0 (0:0)
Стартовий склад ФК "Гоща": Ярощук Андрій; Штундер Василь; Кравчук Віктор; Паламарчук Олег; Чепик Сергій; Ткачук Володимир; Опанасюк Сергій; Ярощук Ігор; Вакульчик Ігор; Буркалець Олег (к); Бойко Павло.
ЗВІТ
Перший тайм залишився за командою господарів, які більше атакували і мали відразу два чудові шанси повести у рахунку. Але одного разу м'яч потрапив у штангу, а іншого - надійно зіграв Андрій Ярощук, зреагувавши на удар впритул нападника "Млинкова" після прострілу з правого флангу. На початку другого тайму вже гості змарнували кілька реальних нагод вирватися вперед. Але удари гощанців пройшли повз ціль,а одна з контратак млинівчан закінчилася результативно. Після цього ФК "Гоща" спробував відігратися - Володимир Ткачук з вигідної позиції потрапив у поперечину, не змогли замкнути простріли з краю Сергій Опанасюк та Василь Квачук, так і не зумів пристрілятися Олег Буркалець. Контрвипади ж господарів залишалися грізною зброєю і якби не відмінна рекція кіпера гощанців, який впевнено зіграв на лінії, гості могли б пропустити як мінімум ще один гол.
розташування гравців на полі
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ПРОТОКОЛ
ВСІ МАТЧІ
футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2009
відповідальний за сторінку - Василь ШТУНДЕР

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!