Гра №4. "Верес" (Рівне) - ФК "Гоща-АМАКО" - 3:0 (2:0)
18.08.2009 р. Стадіон "Авангард". 30 глядачів.
Суддя: Павло КРАВЦОВ.
ФК "Гоща-АМАКО": Мельничук Павло, Коломієць Анатолій, Новак Володимир, Сержанюк Олексій, Литвинчук Сергій, Васильєв Вадим, Ткачук Володимир, Заморока Вадим, Момоток Володимир, Квачук Василь, Буркалець Олег.
В другому таймі на заміну виходили: Буркалець Віталій, Вільбовець Олександр, Вакульчик Ігор, Штундер Василь.
Вилучення: Заморока Вадим (55 хв), Литвинчук Сергій (75 хв).
Тренер: Володимир НОВАК.

ЗВІТ:  Весь поєдинок гощанців з єдиною професійною комнадою області пройшов під знаком домінування молодих гравців "Вереса". Вже одна з перших атак господарів поля закінчилася навісом з лівого флангу на дальню стійку воріт Павла Мельничука та невідпорним ударом головою рівненського футболіста. Гості, в свою чергу, намагалися сконструювати щось схоже на контргру, проте дуже часто запізнювалися реагувати на швидкі переміщення опонентів по полю. Втім, і за такого перебігу подій ФК "Гоща-АМАКО" незабаром отримав чудову нагоду відігратися, коли Володимир Ткачук поборовся до кінця за м'яч і, як наслідок, опинився, практично, сам перед воротами Мозерова. Але в цьому епізоді завершальному удару хавбека гощанців бракувало точності і він пройшов над поперечиною. А вже наступна ж атака вересівців закінчилася черговим голом - це екс-гощанець Володимир Гайдук пасом урозріз вивів свого партнера на побачення з кіпером ФК "Гоща-АМАКО" і гравець "Вереса" не схибив. В свою чергу, гості відповіли виходом Олега Буркальця тет-а-тет з воротарем суперника, але й цього разу удача виявилася не на боці гостей - обвідний удар форварда з Гощі прийняла на себе бокова стійка.
Другий тайм звітної зустрічі розпочався з того, що "Верес" забив утретє, використавши швидку атаку лівим флангом. Після цього стало зрозумілим, що навряд чи гостям варто плекати надію на позитивний підсумковий результат у вигляді нічиєї чи перемоги, а краще приділити увагу збереженню власних воріт від чергових неприємностей. Господарі поля продовжували контролювати перебіг подій на полі, раз-по-раз створюючи та марнуючи нагоди для взяття воріт гостей. На висоті у ці моменти виявився кіпер гощанців Павло Мельничук, котрий кілька разів холоднокровно рятував власну команду від неминучого гола. А от нерви у його партнерів виявилися не настільки міцними - спочатку за розмови поле змушений був покинути Вадим Заморока разом із своїм опонентом по дебатах з протилежної команди, а згодом чергову жовту картку та "путівку" за межі ігрового майданчика отримав Сергій Литвинчук. Втім, обидві команди дограли матч у повних складах, оскільки існувала попередня домовленість про заміну вилучених гравців запасними.

ФОТОГАЛЕРЕЯ і ВІДЕОГАЛЕРЕЯ поєдинку.
Гра №3. "Хімік" (Рівне) - ФК "Гоща-АМАКО" - 3:4 (0:1)
16.08.2009 р. Стадіон "Хімік". 70 глядачів.
Суддя: Володимир НОВАК.
ФК "Гоща-АМАКО": Левчук Андрій, Коломієць Анатолій, Штундер Василь, Сержанюк Олексій, Литвинчук Сергій, Лавренюк Василь, Ткачук Володимир, Опанасюк Сергій, Богданов Віталій, Квачук Василь, Буркалець Олег.
В другому таймі на заміну виходили: Момоток Володимир, Вільбовець Олександр, Вакульчик Ігор.
Голи: Опанасюк Сергій (0:1, 22 хв), Квачук Василь (0:2, 60 хв), Опанасюк Сергій (0:3, 70 хв), Квачук Василь (3:4, Ткачук Володимир, 90+1 хв).
Вилучення: Момоток Володимир (80 хв).

ЗВІТ: Як і в останній для обох команд грі чемпіонату, в якій зійшлися саме ці дві команди, перевагою на перших хвилинах заволоділи "хіміки". Вдало комбінуючи в центрі та на підступах до карного майданчика господарі поля тримали в постійні напрузі оборону гостей. Втім, "ударна чверть" матеріального зиску рівненчанам не принесла, а от їх суперник в наступні п'ятнадцять хвилин зумів вийти вперед, коли прохід Олега Буркальця лівим флангом у штрафну зону "біло-чорних" закінчився ударом-прострілом з гострого кута по воротам на який вчасно відгукнувся Сергій Опанасюк. Після цього гості не зупинилися, а продовжували "дотискати" опонентів - спочатку черговий удар гощанців прийняла на себе поперечина, ще за хвилини подачу з правого краю головою завершував Сергій Опанасюк, але на шляху м'яча у ворота стала рука захисника "Хіміка" ( тренер ФК "Гоща-АМАКО", котрий в цьому матчі по сумісництву виконував функції арбітра в полі, вирішив не призначати явне пенальті, аби не бути звинуваченим в упередженості). Кілька разів небезпечно пробивав із середньої відстані новачок гощанців Василь Лавренюк - після одного з таких пострілів м'яч поцілив у бокову стійку та відлетів на Василя Квачука, який намагався відразу ж переправити сферу у сітку, але не зумів у цьому випадку пробити точно.
Кінціка тайму знову виявилася за господарями, які атакували великими силами. Чудову нагоду зрівняти рахунок втратив форвард "хіміків" Вадим Цимбалюк, який, після обрізки гощанців позаду, вийшов сам-на-сам з Андрієм Левчуком, але далеко відпустив шкіряну кулю і та стала здобиччю кіпера гостей. А от початок і середину другого тайму "біло-чорні" відверто провалили. Можливо, це було пов'язане з виходом на поле цілої групи молодих виконавців, серед яких можна зауважити появу Олега Соботюка і Олега Козуба, котрі в 2008 році захищали кольори гощанської команди в другій обласній лізі. Якби там не було, але досить швидко гості довели рахунок до великого - спочатку Василь Квачук перший встиг на добивання після удару Олега Буркальця і після третьої спроби зумів, все таки, відправити м'яч до сітки воріт суперника, а згодом Сергій Опанасюк головою з близької відстані удруге в грі вразив ворота молодого голкіпера рівненчан.
Подібний стан речей аж занадто заспокоїв футболістів ФК "Гоща-АМАКО", котрі почали допускати необов'язкові промахи позаду. Як підсумок від солідної переваги гощанців до кінця поєдинку нічого не залишилося - тричі нападникам гостей вдавалося проходити без перешкод до воріт Андрія Левчука і реалізовувати свої контрвипади. Більше того, гості догравали гру у меншості - Володимир Момоток щось "не поділив" з гравцем протилежної команди на своєму правому фланзі і після словесної дуелі з опонентом був відправлений Володимиром Новаком додивлятися матч з лави запасних.
Проте останнє слово у поєдинку все ж залишилося за ФК "Гоща-АМАКО". Володимир Ткачук, перебуваючи на правому фланзі атаки, отримав довгий перевод з протилежного флангу від Олексія Сержанюка, пройшов по краю і пострілив в карний майданчик, де першим до м'яча встиг Василь Квачук, який в один дотик переправив шкіряну кулю низом в дальній кут воріт "Хіміка". встановивши, таким чином, остаточний рахунок матчу.
Гра №2. "РОКО-Городок" - ФК "Гоща-АМАКО" - 3:4 (1:2)
08.08.2009 р. Стадіон с. Городок. 50 глядачів.
Суддя: Степан БАХОР
ФК "Гоща-АМАКО": Мельничук Павло, Момоток Володимир, Вільбовець Олександр, Штундер Василь, Сержанюк Олексій, Васильєв Вадим, Ткачук Володимир, Гайдук Іван, Богданов Віталій, Квачук Василь, Буркалець Олег.
В другому таймі на заміну виходили: Левчук Андрій, Опанасюк Сергій, Вакульчик Ігор.
Голи: Ткачук Володимир (1:1, Гайдук Іван, 20 хв), Вільбовець Олександр (1:2, 35 хв), Опанасюк Сергій (3:3, Васильєв Вадим, 60 хв), Квачук Василь (3:4, Васильєв Вадим, 70 хв).

ЗВІТ: Гра почалася за невеликої переваги господарів поля, яким вдалося, до того ж, першими відкрити рахунок вже на десятій хвилині. Діагональна передача з правого флангу на лівий виявилася за спини оборонцям гостей і Сергій Романчук зумів вийти віч-на-віч із Павлом Мельничуком та переграти останнього. Після цього гравці Городка дещо заспокоїлися і почали по-маленьку втрачати ініціативу. Гощанці все частіше, передусім завдяки дрібному і середньому пасу, почали виходити на ударні позиції та загрожувати володінням суперника. Одна з таких затяжних атак закінчилася передачею Івана Гайдука в центр на Володимира Ткачука, який потужно пробив у правий верхній кут. А на перерву (тайми гри були дещо скорочені і тривали тільки по 40 хвилин) ФК "Гоща-АМАКО" вз агалі зумів піти ведучи в рахунку. Чергова подача з кутового закінчилася тим, що кіпер господарів у боротьбі з Віталієм Богдановим вибив м'яч прямо на Олександра Вільбовця і той без роздумів переправив шкіряну кулю до сітки.
По перерві перша ж атака "РОКО" закінчилася голом. Гра рукою метрів за 27 від воріт гощанців, які в другому таймі почав захищати можливий новачок гостей Андрій Левчук, була покарана штрафним ударом, який бездоганно виконав "ліберо" господарів Федір Мельничук, пробивши в обвід "стінки" в ближній кут - м'яч рикошетом від стійки потрапив у ворота. В подальшому віддати перевагу котрійсь з команд було важко і хоча саму гру назвати жорсткою навряд чи можна було, проте в одному із зіткнень серйозного пошкодження зазнав Віталій Богданов, який змушений був полишити поле. До того ж, майже відразу після цього, гравці з Городка вдруге вийшли вперед у матчі, скориставшись неузгодженністю дій захисників у власному карному майданчику після подачі зі штрафного.
Втім, незабаром Сергію Опанасюку вдалося один з м'ячів відквитати, використавши пас Вадима Васильєва у штрафний майданчик. Крайній хав гостей зумів розібратися з кількома своїми опікунами і точно пробити в ближній кут. А ближче до закінчення поєдинку черговий пас Васильєва, тепер вже на дальню стійку, зумів реалізувати ще один потенційний новачок команди - Василь Квачук. Форвард гощанців прийняв м'яч на груди і опустивши його під удар, проштовхнув того повз кіпера суперника.
Закінчення поєдинку пройшло у невисокому темпі і гості без особливих труднощів довели поєдинок до переможного завершення.
Гра №1. "Водник" (Рівне) - ФК "Гоща-АМАКО" - 3:0 (1:0)
07.04.2009 р. Стадіон "Водник". 30 глядачів.