ТРЕНЕРИ
Володимир НОВАК
ШЛАЙ Олександр
ЗВІТ

Якщо минулого року кузнецовська команда прибула в Гощу на гру другого кола у ранзі одного із лідерів чемпіонату і нічийний результат, досягнутий ФК "Гоща-АМАКО" у тому матчі з "Ізотопом-РАЕС", без сумніву, вважався чималим досягненням, то тепер реалії футбольного життя суттєво змінилися. Будь-який інший підсумок звітного протистояння, крім перемоги господарів, однозначно розцінювався б як невдача. Тому, не дивлячись не екстремальну дощову погоду і не зважаючи на минулі здобутки суперника, гравці гощанської команди виходили на цей поєдинок з однією метою - перемагати.

Господарі вже з перших хвилин розпочали планомірну облогу воріт опонентів. Гості ж, у свою чергу, в міру сил і можливостей стримували атакуючі пориви гощанці, час від часу намагаючись і собі зорганізувати щось на кшталт контрнаступальних дій. І якщо в кузнецовців з гольовими моментами поблизу протилежних воріт було вкрай сутужно, то гравці ФК "Гоща-АМАКО" раз по раз створювали можливості для взяття воріт суперника та з такою ж частотою марнували ці нагоди. До того ж злива, яка не вщухала, практично, весь перший тайм ускладнювала завдання господарям, адже вести за таких умов конструктивну гру значно складніше, ніж просто працювати на руйнування.

Щоправда, гощанцями дуже допоміг швидкий гол, проведений після того, як минула перша чверть матчу. Сергій Літвинчук, вкотре підключившись до масованої атаки власної команди, зробив подачу у карну зону гостей і Олександр Дмитрук головою переправив м'яч у сітку воріт суперника. Подібний розвиток подій додав упевненості діям господарів, які могли тепер не надто поспішати із штурмом оборонних порядків "Ізотопа-РАЕС". Хоча для більшої впевненості у підсумковому результаті поєдинку гощанцями потрібно було провести ще хоча б одну результативну атаку. Автором другого м'яча у складі ФК "Гоща-АМАКО" до перерви обов'язково повинен був ставати Володимир Хомончак, який увірвався у штрафний майданчик кузнецовців з місця правого інсайда, але крайній півзахисник господарів не зміг реалізувати чистий вихід віч-на-віч із голкіпером суперника, котрий спромігся вийти переможцем з цієї дуелі.

Початок другого тайму команди провели за більш сприятливих погодних умов - дощ, нарешті, вщух - але без особливих змін щодо характеру самої гри. Гравці ФК "Гоща-АМАКО" продовжували контролювати перебіг подій на полі, намагаючись, звичайно, довести відрив у рахунку до більшого. Кузнецовська команда - звично відбивалася, очікуючи на свій шанс у рідких контратаках.

На 73-ій хвилині, нарешті, зумів використати один із своїх шансів Юрій Гриценко. Форвард господарів, перебуваючи в штрафному майданчику гостей, вчасно відгукнувся на навіс з правого краю у виконанні Літвинчука і в один дотик пробив у протихід голкіперу суперників. За рахунку 2:0, здавалося, всі питання щодо переможця гри було знято і гощанці могли спокійно догравати цей матч. Але на господарів та їх вболівальників очікували ще кілька неприємних хвилин у кінцівці зустрічі. Адже гості, дещо несподівано, зуміли відквитати один з м'ячів за п'ять хвилин до фінального свистка - результативним виявився удар з центральної зони з-за меж карного майданчика.

За рахунку 2:1 гра стала відчутно нервовішою. Гості, раптом, побачили, що існує шанс врятувати поєдинок. А господарі зрозуміли, що будь-яка найменша помилка може коштувати занадто дорого. Всі питання щодо переможця у ці заключні хвилини міг зняти Олег Буркалець, але капітан ФК "Гоща-АМАКО", на жаль, не зміг реалізувати вихід на побачення з кіпером кузнецовців, яке йому "організував" Володимир Тарасюк. Втім, після цього залишалося грати зовсім небагато і результат матчу більше не змінювався.

Дві перемоги на старті другого кола дозволяють гощанській команді сьогодні міцно триматися у першій п'ятірці чемпіонату області. Але для закріплення досягнутого результату ФК "Гоща-АМАКО" вже у найближчих поєдинках повинен зіграти не менш надійно в обороні і ще результативніше у нападі. Адже суперники на гощанців чекають все більш серйозніші і грізніші.