сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Чемпіонат області 2010, 16 тур.
10.10.2010. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 200 глядачів. +14°С градусів.
Судді: Васюта Микола, Милян Сергій, Слива Володимир (всі - Рівне)
ФК "ГОЩА-АМАКО"
0
(0
1
1)
"Маяк"
(Сарни)
1.Дем'янець Олексій   (№12,70')
Левчук Андрій.1
2.Тарасюк Володимир (39')  
Василець Михайло.21
3.Сержанюк Олексій   (11')
Васильченко Костянтин.18
10.Літвінчук Сергій    
Комар Сергій.3
5.Жук Андрій    
Примак Анатолій.19
9.Васильєв Вадим    
Сергійчук Ігор.17
4.Шелест Петро    
Ніколайчук Олександр.16
18.Хомончак Володимир   (61') (№11,90+3')
Українець Артем.18
16.Лавренюк Василь (№17,76')  
(k)Примак Сергій.10
7.Буркалець Олег (k)   (29') (№20,56')
Сергійчук Михайло.9
11.Гриценко Юрій    
Августинович Роман.7
ЗАПАСНІ
12.Штундер Василь   (№1,70')
Мельничук Павло.12
13.Вакульчик Ігор   (№9,56') (86') (87')
Борейчук Анатолій.20
6.Момотюк Віталій   (№18,90+3')
Бриж Олексій.11
15.Буркалець Віталій    
Мосійчук Володимир.2
17.Богданов Віталій (№16,76') (80') (83')  
Маковецький Микола.6
     
Леснік Анатолій.8
25,8 років
Середній вік команди:
 
ТРЕНЕРИ
Володимир НОВАК
ТКАЧЕНКО Костянтин
ЗВІТ

У передостанньому домашньому матчі ФК "Гоща-АМАКО" приймав гостей із Сарн. Ціна цього поєдинку була надзвичайно високою як для однієї команди, так і для іншої, адже на кону, фактично, стояло третє місце в чемпіонаті області. На жаль, гощанці не змогли скористатися чудовою нагодою "відчепити" "Маяк" від боротьби за бронзові нагороди першої обласної ліги і забезпечити собі безхмарне життя у двох заключних турах.

Поєдинок для ФК "Гоща-АМАКО" розпочався оптимістично. Господарі більше контролювали м'яч і володіли відчутною ігровою ініціативою. Щоправда, до ударів діло доходило не настільки часто, як того б хотілося, але хотілося вірити, що це тільки справа часу. Але незабаром з ніг на голову ситуацію перевернув несподіваний гол сарненчан. У середині першого тайму вони скористалися помилкою оборони гощанців і форвард "синіх" вийшов сам-на-сам із кіпером господарів. Олексій Дем'янець, який виявився на останньому рубежі гощанців, у цій ситуацій нічим зарадити не зміг і ФК "Гоща-АМАКО" опинився у ролі доганяючих.

Після пропущеного м'яча гощанці заграли ще більш активніше і до перерви виглядали значно переконливіше, ніж їх опоненти. Щоправда, до небезпечних моментів поруч із воротами "Маяка" справа доходила нечасто. Але й за такого розвитку подій повинен був забивати Юрій Гриценко, але не зміг дотягнувся до м'яча після поперечної передачі Олега Буркальця, який увійшов у ворожий карний майданчик з лівого флангу.

У другій половині гри відчувалося, що гравці ФК "Гоща-АМАКО" з кожною хвилиною ігрового часу, що спливав, все більше зневірюються у можливому позитивному для них підсумку поєдинку. Спроби гощанців атакувати щоразу наражалися на добре організований та ешелонований захист суперника, який діяв, здавалося, безпомилково. Методичні потуги господарів довгими навісними передачами знайти когось із своїх форвардів оборона "Маяка" без особливих труднощів зводила нанівець, а варіанти дістатися до воріт сарненчан за допомогою комбінаційної гри гощанці, як правило, чи не могли використовували, чи не хотіли.

Більше того, за чверть години до закінчення поєдинку "Маяк" міг остаточно припинити агонію суперника, але гравець у синій формі з кількох метрів примудрився не поцілити по порожніх воротах і м'яч від поперечини відлетів назад у поле.

Програвати вдома подібний принциповий матч надзвичайно прикро. До того ж супернику, який нічим особливим тебе не переважає. Але боротьба, поки що, триває. І вже наступний матч у Рівному зі "Славією" для ФК "Гоща-АМАКО" може стати своєрідним Рубіконом, який гощанці або перейдуть, або ні.

розташування гравців на полі
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ПРОТОКОЛ
ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2009
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

PEOPLEnet