сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Меморіал В. Шморгуна, 1 тур.
07.03.2010. Рівне. Запасне поле стадіону "Авангард". 50 глядачів. -2°С градуси
Судді: Андрій Приймачук, Федюра Петро, Морозов Валерій (всі - Рівне)
ФК "ГОЩА-АМАКО"
5
(2
0
0)
"Фортуна" (В. Омеляна)
1. Дем'янець Олексій    
Шамич Юрій. 1
2. Тарасюк Володимир (65')  
Студенний Ігор. 2
3. Вільбовець Олександр    
Калласте Микола. 3
4. Сержанюк Олексій    
Глаз Олександр. 4
5. Літвинчук Сергій (55')  
Семенюк Тарас. 5
6. Штундер Василь (23')
(40')
Оксенюк Андрій. 6
7. Богданов Віталій (№13, 45')
(55')
Лозян Вадим. 7
8. Вакульчик Ігор (33') (32') (70')
(№13, 60')
Гаврилюк Олександр. 8
9. Хомончак Володимир    
Іщук Павло. 9
10. Гайдук Володимир (55') (58')(16')  
Бондаренко Олександр. 10
11.Буркалець Олег (к) (32') (70') (33')  
Савчук Богдан. 11
ЗАПАСНІ
13. Чепик Сергій (№7, 45')(50')
(65') (№8, 60')
Федорчук Андрій. 13
ТРЕНЕРИ
Володимир НОВАК
ФЕДОРЧУК
ЗВІТ

Стартовий поєдинок гощанців у відкритому Меморіалі пам'яті В. Шморгуна несподівано виявися якщо не легкою прогулянкою, то не набагато складнішим від звичайного тренувального поєдинку. Принаймні, саме налаштованості на боротьбу найбільше бракувало суперникам ФК "Гоща-АМАКО" у звітній зустрічі. До того ж, команда з Великої Омеляни мала певні кадрові проблеми, особливо це стосувалося позицій в обороні, відтак вже у першому таймі "Фортуна" могла б програвати з великим рахунком, але оскільки не змогли використати свої чудові нагоди Віталій Богданов і Володимир Гайдук, у ворота омелянців влетіло тільки два м'ячі. Спочатку Ігор Вакульчик вивів на побачення з кіпером суперника Олега Буркальця і капітан ФК "Гоща-АМАКО", обігравши стража воріт, спокійно закотив шкіряну кулю у сітку. А під завісу поєдинку вже сам Буркалець виступив асистентом Вакульчика, який увірвався у вільну центральну зону з місця лівого інсайда і зумів сильно та, головне, точно пробити у ближній кут воріт "Фортуни".

По перерві кардинальних зрушень у грі не відбулося. Знову захист омелянців не встигав за швидкими переміщеннями гравців атаки ФК "Гоща-АМАКО". Як наслідок, двічі від опікунів "втікав" Володимир Гайдук, завершуючи свої проходи результативними ударами. Була нагода у нападника гощанців оформити і хет-трик, але ще в одному подібному епізоді його постріл прийшовся повз ворота. Крім того, в проміжку між третім і четвертим голами гощанців поле змушений був залишити гравець "Фортуни", який аж занадто активно намагався довести арбітрам, що черговий м'яч гощанців був забитий з положення "поза грою".

А на останній хвилині довершив розгром суперника гол Олега Буркальця, який зумів опинитися в потрібний час у потрібному місці після виходу сам-на-сам з голкіпером "Фортуни" Ігоря Вакульчика. Хавбек гощанців у цьому епізоді не став пробивати по "рамці", а віддав пас на партнера, котрому залишилося тільки вразити незахищений кут воріт омелянців.

ПРОТОКОЛ
КОМАНДА В ТУРНІРІ
ГРАВЦІ В ТУРНІРІ
ВСІ МАТЧІ
футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2009
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

замов КРЕДИТКУ ЕЛЕКТРОННИЙ БАНК