сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Чемпіонат області 2011, 2 тур.
08.05.2011. Городок. Стадіон "Сільський". 150 глядачів. +15°С градусів.
Судді: Васюта Микола, Гудима Олег, Ганіченко Андрій (всі - Рівне)
"РОКО-Городок"
1
(1
1
0)
ФК "ГОЩА-АМАКО"
1.Момоток Олександр    
Дем'янець Олексій.1
9.Момоток Володимир    
Дмитрук Олександр.14
5.Полевик Андрій    
Сержанюк Олексій.2
9.Пінчук Юрій    
Луцюк Дмитро.6
15.Конюх Кирило    
Жук Андрій.5
10.Малиш Андрій (k) (53') (21')(№17,78')
Васильєв Вадим.8
17.Главацький Андрій (№19,65')  
Ткачук Володимир (k).9
14.Жак Вадим    
Шапінський Олександр.13
16.Берташ Тарас   (64')
Лавренюк Василь.4
7.Романчук Сергій   (64')
Козлюк Юрій.12
11.Туліглович Руслан (35')(№2,59')  
Гриценко Юрій.11
ЗАПАСНІ
19.Тивонюк Віталій (№17,65')  
Мельничук Павло.22
13.Поштовий Олександр    
Штундер Василь.18
12.Паламарчук Олег   (№8,78')
Хомончак Володимир.17
2.Левасюк Олександр (№11,59')  
Буркалець Віталій.15
22.Буняк Роман      
 
Середній вік команди:
27 років
ТРЕНЕРИ
Ігор ФЕДОРЧУК
НОВАК Володимир
ЗВІТ

Наступну свою гру ФК "Гоща-АМАКО" провів у гостях у дебютанта першої ліги ФК "РОКО-Городок". Початок першого тайму пройшов за деякої переваги гостей, котрі створили кілька напівмоментів поруч з чужими воротами.

Проте рахунок у звітній грі відкрили саме господарі. Оборона гощанців вирішила створити "штучний офсайд", але робила його на стільки неорганізовано, що дозволила вийти віч-на-віч із Олексієм Дем'янцем форварду суперника. Удар в ближній кут Руслана Тулігловича виявився хоча несильним, проте підступним і шкіряна куля, не без допомоги нерівностей газону, потрапила у сітку за спиною кіпера гостей.

Другий тайм розпочався з атак ФК "Гоща-АМАКО", футболісти якого аж ніяк не могли змиритися із поточним рахунком . Особливою активністю у ці хвилини відзначався лівий фланг, де Василь Лавренюк раз-по-раз "накручував" опонентів та створював напругу поблизу володінь Олександра Момотка.

Саме після передачі зліва, яку виконав хавбек гощанців, господарі пропустили. Це Юрій Козлюк виявився у найспритнішим у штрафному майданчику суперника, прийнявши пас від партнера та точно пробивши у верхній кут "рамки".

В наступній атаці Козлюк був близьким до того, аби оформити "дубль", проте на його удар в один дотик з близької дистанції просто чудом зреагував кіпер Городка. Після цього Олександр Момоток став ще на заваді удару Юрія Гриценка, котрий, отримавши передачу від Володимира Ткачука, пробивав із меж карного майданчика під ближню стійку. А в наступному епізоді кіпер господарів у карколомному стрибку "зняв" м'яч з голови Юрія Козлюка, котрий вже був готовий переправити шкіряний снаряд у ворота суперника.

Захопившись атакуючими діями, гощанці цілком могли пропустити ще один гол, адже йшли вперед великими силами, інколи авантюрно оголюючи власні тили. В одному з таких епізодів після швидкої контратаки футболістів "РОКО-Городка" м'яч з лінії воріт в останній момент змушений був вибивати лівий захисник гощанців Олексій Сержанюк.

Отож, маючи в активі тільки одне здобуте очко, ФК "Гоща-АМАКО" на сьогодні займає незвично, як для себе, низьке місце. Хоча в обох перших матчах чемпіонату гощанці продемонстрували, що вміють та можуть атакувати, проте саме відсутність ефективності попереду стала наслідком такого незадовільного результату. Чи переросте кількість сворених моментів у якість голів - на це питання ми отримаємо відповідь вже найближчими матчами кубку та чемпіонату проти ФК "Малинськ" та радивилівського "Сокола".

розташування гравців на полі
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ПРОТОКОЛ
ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2011
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

PEOPLEnet