ТРЕНЕРИ
М. М. ТАЦІЙ
НОВАК Володимир
ЗВІТ

Домашню гру першого кола проти радивилівської команди гощанці провели упевнено - про що свідчать відразу шість м'ячів, які побували у воротах голкіпера "Сокола" в тому матчі. Щоправда, господарі тоді ж примудрилися також пропустити два і втратити на один календарний матч форварда Юрія Гриценка, котрий отримав червону картку після зіткнення із кіпером радивилівців. Можливо, подібні, не надто приємні, спогади стали своєрідним стимулом для нападника ФК "Гоща-АМАКО", який у звітному поєдинку відзначився дублем та віддав дві результативні передачі.

Крупний рахунок у Радивилові не повинен вводити в оману, адже перший тайм "Сокіл" провів вкрай упевнено і, навіть, мав чудову нагоду відкрити рахунок , коли одразу двоє гравців господарів "викотилися" на одного голкіпера, проте не зуміли переграти Олексія Дем'янця - шкіряна куля прокотилася поруч із дальньою боковою стійкою воріт.

А от по перерві гощанська команду ніби підмінили: гості на протязі якоїсь п'ятихвилинки зуміли провести відразу три (!) голи та забезпечити підсумковий позитивний для себе результат.

Перші чверть години другого тайму гравці ФК "Гоща-АМАКО" безупинно штурмували оборонні порядки "Сокола" і, врешті-решт, досягнули свого. Передній захисник гостей Андрій Жук затримався у карному майданчику господарів після подачі кутового і це виявилося дуже своєчасним - гощанці знову доставили м'яч у штрафну зону на Жука, який пройшовши з ним кілька метрів, зробив вивірену подачу прямо на голову Юрія Гриценка, удар якого був точним.

Не встигли радивилівські футболісти відійти від подібної неприємності, як трапилася наступна. Володимир Ткачук пробив по воротам Василя Козіброди метрів із двадцяти, а досвідчений кіпер (за спиною якого в недалекому минулому виступи за рівненський "Верес" та хмельницьке "Динамо") не зумів як слід накрити сферу, котра стала здобиччю Юрія Гриценка.

Завершив "ударну п'ятихвилинку" гощанців Вадим Васильєв, котрий, нагадаю, в останній грі із "Соколом" оформив "хет-трик". Олег Буркалець пройшов по правому флангу, зумів увійти у штрафну зону суперника та точно скинути м'яч під удар Юрію Гриценку. Сильний постріл останнього Козіброда парирував, але першим на добиванні опинився центральний хавбек ФК "Гоща-АМАКО" та переправив шкіряну кулю до сітки воріт.

Після цього були ще дальній удар Олександра Дмитрука під самісіньку поперечину, який примусив учетверте капітулювати господарів та невпинні атаки гощанців, які тривали до фінального свистка. Єдиним, на що спромоглися радивилівці - це гострий контрвипад під завісу поєдинку, коли виходу нападника "Сокола" сам-на-сам із Павлом Мельничуком завадила самовіддана гра Анатолія Коломійця.

Матч чергового туру ФК "Гоща-АМАКО" проводитиме найближчої неділі 18 вересня на власному майданчику. Суперником гощанців буде березнівський "Случ", котрий, на даний момент, всього на одне очко випереджає команду Володимира Новака і ділить із "Славією" другу сходинку турнірної таблиці. Попередні два домашні поєдинки із командою з Березного гощанці незмінно програвали - 1:2 і 0:2. Чи не час віддавати старі борги?