сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Меморіал В. Шморгуна, 5 тур.
19.03.2010. Рівне. Запасне поле стадіону "Авангард". 50 глядачів. +2°С градус
Судді: Демянюк Олександр, Тригубець Микола, Демянович Володимир (усі - Рівне)
ФК "ГОЩА-АМАКО"
2
(2
1
0)
"Сокіл"
(Садове)
Голи: Богданов Віталій, 10 (1:0), Буркалець Олег (Козлюк Юрій), 29 (2:0), Любар Олександр, 62 (2:1).
ФК "Гоща-АМАКО":Дем'янець Олексій; Дмитрук Олександр; Жук Андрій; Коломієць Анатолій (Сержанюк Олексій, 36); Луцюк Дмитро; Козлюк Юрій; Васильєв Вадим (Штундер Василь, 60); Богданов Віталій (Хомончак Володимир, 36); Лавренюк Василь; Буркалець Олег (к); Гриценко Юрій.
Середній вік: 27 років.
Попередження: Дмитрук Олександр, 40; Луцюк Дмитро, 44; Гриценко Юрій, 65; Дем'янець Олексій, 68 - Ткачук Андрій, 23; Гаркуша Юрій, 25; Мазурок Віктор, 43; Ребешко Дмитро, 65.
ТРЕНЕРИ
Володимир НОВАК
ГАЙДУК Олександр
ЗВІТ

Гощанське дербі закономірно закінчилося на користь команди вищої за класом. Лише в дебюті поєдинку "Сокіл" зумів на рівних протистояти супернику, але поступово його гравці все частіше змушені були притискатися до власних воріт, що врешті-решт, закінчилося голом. На десятій хвилині гри Віталій Богданов зі свого лівого флангу зробив простріл-передачу у воротарський майданчик на Юрія Гриценка, форвард ФК "Гоща-АМАКО" зімітував рух до м'яча, який дезорієнтував голкіпера "Сокола" і, в свою чергу, дозволив шкіряній кулі без перешкод потрапити у дальній кут воріт. У подальшому гощанці не полишали атакувальні потуги, котрі матеріалізувалися у другому голі. Це Юрій Козлюк із центральної зони віддав пас на Олега Буркальця і капітан ФК "Гоща-АМАКО" на "всі сто" скористався нагодою записати до свого бомбардирського реєстру чергове взяття воріт опонентів. В актив "Сокола" у першому таймі можна занести, хіба що, дальній "постріл" Юрія Гаркуши, коли голкіпера гощанців підстрахувала поперечина.

Друга половина матчу кардинальних змін у характер гри не внесла. Гощанці не раз і не два були близькими до того, аби збільшити рахунок, але підводила неточність. Особливо "грішив" цим Юрій Гриценко, для котрого гра проти "Сокола" була першою на турнірі - попередні поєдинки нападник ФК "Гоща-АМАКО" пропускав через мікротравму. А під завісу зустрічі вдалося забити супернику. Хоча перший пропущений на Меморіалі гол Дем'янця виявився зовсім необов'язковим - після пасу назад Андрія Жука шкіряна куля потрапила у калюжу і стала легкою здобиччю форварда "Сокола", котрому залишалося тільки закотити м'яч у порожні ворота.

ПРОТОКОЛ
ВІДЕО
ФОТО
ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2011
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

замов КРЕДИТКУ ЕЛЕКТРОННИЙ БАНК