сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Меморіал В. Шморгуна, 6 тур.
20.03.2010. Рівне. Запасне поле стадіону "Авангард". 100 глядачів. +4°С градуси
Судді: Кравцов Павло, Демянюк Олександр, Федюра Петро (усі - Рівне)
"Авангард-2010" (Рівне)
0
(0
1
0)
ФК "ГОЩА-АМАКО"
Гол: Гриценко Юрій (Хомончак Володимир), 58 (0:1).
ФК "Гоща-АМАКО":Дем'янець Олексій; Дмитрук Олександр; Жук Андрій; Луцюк Дмитро; Сержанюк Олексій; Васильєв Вадим; Лавренюк Василь; Хомончак Володимир (Штундер Василь, 60); Козлюк Юрій (Буркалець Віталій, 61); Буркалець Олег (к); Гриценко Юрій.
Середній вік: 26,2 року.
Попередження: Вакульчик Ігор, 20 - Дмитрук Олександр, 40.
ТРЕНЕРИ
Вячеслав ШЕКЕЛЬ
НОВАК Володимир
ЗВІТ

Передостання гра гощанців на груповому етапі стала вирішальною щодо визначення долі першого місця у групі Б. "Авангард-2010", для багатьох несподівано, у попередньому турі здолав оржівський "ОДЕК" і, відтак, став недосяжним для срібного призера чемпіонату області 2010-ого року. Але, як відомо, апетит пробуджується під час процесу споживання їжі, тому зрозумілим виявився настрій рівненчан, котрі вийшли на гру із ФК "Гоща-АМАКО" як на останній та рішучий бій. Підопічні Вячеслава Шекеля з перших хвилин почали використовувати пресинг по всій площині поля, тоді як футболісти Володимира Новака виявилися не зовсім підготовленими до подібних надактивних дій суперника. Звідси зрозумілими стануть значний відсоток браку у діях гравців ФК "Гоща-АМАКО" та відсутність осмисленої конструктивної гри.

Втім, і за такого перебігу поєдинку оборона гощанців спромоглася успішно протидіяти спробам форвардів "Авангарда-2010", котрі попереду особливою хитромудрістю чи оригінальністю не відзначалися.

В другому таймі рівненчани темп не збавили також. Функціонально краще підготовлені (свій тренувальний процес "Авангард-2010", на відміну від гощанської команди, на "зимові канікули" не переривав), суперник ФК "Гоща-АМАКО" частенько "гостював" поруч із володіннями Олексія Дем'янця. І, що буває нерідко у подібних випадках, як на гріх, нічого "не клеїлося" у гощанців. Навіть, суперефективний у попередніх поєдинках лівий "крайок" ФК "Гоща-АМАКО" Василь Лавренюк у ці хвилини не був схожий сам на себе.

Втім, гра "без воріт" у виконанні рівненської команди та перевага у досвіді гощанського колективу, в підсумку, дозволила святкувати перемогу саме гощанцями. Швидка контратака ФК "Гоща-АМАКО" за якусь дюжину хвилин до фінального свистка закінчилася пострілом в один дотик Володимира Хомончака. Голкіпер рівненчан удар парирував, проте м'яч від його рукавичок пострибав уздовж лінії воріт, де став законною здобиччю прудконогого Юрія Гриценка - 1:0. Після цього гощанцями головним завданням було втримати переможний рахунок, тим більше, що "Авангард-2010" майже всією командою напосів на ворота ФК "Гоща-АМАКО" і за останню п'ятихвилинку "перевиконав" свій норматив по виконанню "стандартів". Відбилися…

Остання гра у групі гощанського колективу проти ФК "Малинськ", котра відбулася у минулий четвер, турнірного значення вже не мала. Всі думки гравців ФК "Гоща-АМАКО" про півфінали.

ПРОТОКОЛ
ВІДЕО
ФОТО
ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2011
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

замов КРЕДИТКУ ЕЛЕКТРОННИЙ БАНК