сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Меморіал В. Шморгуна, гра за третє місце.
27.03.2010. Рівне. Запасне поле стадіону "Авангард". 200 глядачів. +4°С градуси
Судді: Новосад Павло, Гладков Олексій, Федюра Петро (усі - Рівне)
ФК "ГОЩА-АМАКО"
0
(0
п
5
0
0)
п
4
"Авангард-2010"
(Рівне)
Післяматчеві пенальті:
1. Жук Андрій (ФК "Гоща-АМАКО") - гол (1:0),
3. Козлюк Юрій (ФК "Гоща-АМАКО") - гол (2:1),
5. Дмитрук Олександр (ФК "Гоща-АМАКО") - воротар (2:2),
7. Лавренюк Василь (ФК "Гоща-АМАКО") - гол (3:2),
9. Буркалець Олег (ФК "Гоща-АМАКО") - воротар (3:3),
11. Васильєв Вадим (ФК "Гоща-АМАКО") - гол (4:3),
13. Луцюк Дмитро (ФК "Гоща-АМАКО") - гол (5:4)
ФК "Гоща-АМАКО": Дем'янець Олексій; Дмитрук Олександр; Жук Андрій; Сержанюк Олексій; Луцюк Дмитро; Козлюк Юрій; Хомончак Володимир; Васильєв Вадим; Лавренюк Василь; Гриценко Юрій; Буркалець Олег (к).
Середній вік: 26,4 року.
Попередження: Жук Андрій, 15 - Гаврилюк Максим, 42.
ТРЕНЕРИ
Володимир НОВАК
ШЕКЕЛЬ Вячеслав
ЗВІТ

Розвиток подій у "малому фіналі" виявився навіть драматичніший, ніж у грі за перше місце. Подібне можна цілком зрозуміти, адже один з учасників цієї гри повинен був залишитися без нагород неофіційного весняного чемпіонату області.

На противагу першому поєдинку цих суперників, коли в груповому матчі "Авангард-2010" виглядав більш переконливіше від ФК "Гоща-АМАКО", друге протистояння гощанців і рівненчан пройшло за переваги підопічних Володимира Новака. Саме останні більше атакували, створювали моменти та напівмоменти, проте, як і у попередній грі з "Хіміком", бракувало зібраності та точності саме на завершальній стадії атак. До того ж, функціонування середньої ланки гощанської команди були не завжди ефективними, не бракувало частих втрат м'яча та його перетримування саме у півзахисті, що йшло на шкоду загальнокомандним конструктивним діям.

Щодо гольових моментів, то у першому таймі запам'ятався епізод із виходом Юрія Гриценка на ударну позицію у штрафному майданчику та наступний невдалий удар форварда гощанців повз "рамку". У другій половині поєдинку мусив забивати Андрій Жук, котрий підключився до розіграшу кутового, але, пробивши головою, лише трішки не влучив у дальній кут воріт суперника.

Останній шанс вирвати перемогу в непоступливих "авангардівців" гощанці змарнували за хвилину до закінчення основного часу. Це Олег Буркалець, завдяки помилці оборонця рівненчан, отримав подарунок у вигляді вільного м'яча метрів за десять від цілі. Але наступний удар капітана ФК "Гоща-АМАКО" виявився не настільки сильним та точним, щоб примусити капітулювати Юрія Шамича - кіпер "Авангарду" ногою у напівшпагаті зумів відбити шкіряну кулю у поле.

За регламентом змагань команди після нічийного результату змушені були зразу ж почати пробивати серію одинадцятиметрових. Кульмінацією "післяматчевої лотереї" став останній десятий удар гравця "Авангарда-2010" - якби він був би точним, то перемогу здобували рівненчани. Проте Олексій Дем'янець зумів парирувати його, як і ще один у наступній серії "до промаху", чого виявилося цілком достатнім для загального успіху його команди загалом та здобуття звання кращого голкіпера Меморіалу ним особисто

ПРОТОКОЛ
ВІДЕО
ФОТО
ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2011
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

замов КРЕДИТКУ ЕЛЕКТРОННИЙ БАНК