ФК "Гоща-АМАКО" - "РОКО-Зоря" (Зоря) - 3:0 (2:0)
Малиш Андрій (Ткачук Володимир), 6 (1:0)
Богданов Віталій (Любар Олександр), 7 (2:0)
Андрійчук Юрій (Луцюк Дмитро), 82 (3:0)

ФК "Гоща-АМАКО": 1.Дем'янець Олексій - 6; 14.Дмитрук Олександр - 6; 16.Жук Андрій - 6; 6.Луцюк Дмитро - 6; 4.Романишин Богдан - 6 (12.Сержанюк Олексій, 77); 20.Любар Олександр - 6 (2.Штундер Василь, 72); 13.Ткачук Володимир - 6,5 (15.Лаврук Олександр, 83); 7.Богданов Віталій - 6,5; 5.Хомончак Володимир - 6 (17.Семенюк Іван, 82); 18.Малиш Андрій - 6,5 (9.Буркалець Віталій, 83); 11.Буркалець Олег - 6 (к)(8.Андрійчук Юрій, 67 - 6,5).
Попередження: Любар Олександр, 41 - Кирильчук Сергій, 39.

Очікуваною перемогою господарів завершилася зустріч у Гощі. Вже з перших хвилин матчі гощанці примусили команду із Зорі більше думати про захисні дії, ніж про спроби перейти в атаку. Рахунок у матчі був відкритий досить швидко - на шостій хвилині розрізною передачею Володимира Ткачука сповна скористався нападник ФК "Гоща-АМАКО" Андрій Малиш, який, до речі, ще в минулому році захищав кольори "РОКО". Вихід сам-на-сам форварда гощанців закінчився точним ударом над воротарем суперника.

А вже через хвилину Віталій Богданов зумів фінтом звільнитися від опікуна і, увійшовши у карний майданчик, точно пробив з лівої у дальній нижній кут. Після цього у повітрі почало "попахувати" розгромом, тим більше, що гравці ФК "Гоща-АМАКО" не припиняли активні дії попереду. В ці хвилини найбільше запам'ятався дальній постріл Ткачука, який прийняла на себе поперечина.

Щоправда, після кількох нереалізованих гольових моментів, господарі взяли паузу, котра тривала до початку другого тайму. Після відновлення матчу момент поруч із воротами "РОКО-Зорі" почали виникати один за одним, проте гравцям у "біло-синій" формі все ніяк не вдавалося переправити шкіряну кулю до сітки. Але крупному рахунку судилося бути - довів перевагу своєї команди до великої Юрій Андрійчук, котрий вийшов на побачення з кіпером "синіх" та переграв останнього. Вже в наступній атаці той же Андрійчук міг повторити свій попередній успіх, але цього разу у схожій ситуації голкіпер "РОКО-Зорі" зумів відвести загрозу від власних воріт.

Як і в минулому році, свій перший матч у чемпіонаті ФК "Гоща-АМАКО" розпочав із "РОКО", проте якщо у минулому році гощанці приїхали із Зорі "на щиті", поступившись 1:4, то нинішню дебютну гру можна віднести до власного активу, а результат, однозначно, прийнятним.