сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


ФК "Гоща-АМАКО" - "ОДЕК" (Оржів) - 0:0
11.05.2013. 3 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 200 глядачів.
Суддя: Степан Бахор (Рівне) - 5,5.
ФК "Гоща-АМАКО": 1.Фокін Микола - 5,5; 14.Дмитрук Олександр - 6; 16.Жук Андрій - 6,5; 6.Луцюк Дмитро - 6; 4.Романишин Богдан - 6 (12.Сержанюк Олексій, 58); 20.Любар Олександр - 6; 13.Ткачук Володимир - 5,5 (15.Лаврук Олександр, 90); 5.Хомончак Володимир - 6; 7.Богданов Віталій - 6; 11.Буркалець Олег - 5,5 (к)(17.Андрійчук Юрій, 74); 18.Малиш Андрій - 5,5.
Попередження: Любар Олександр, 16; Фокін Микола, 76 - Шекель Андрій, 45+1; Туліглович Руслан, 45+2; Сахнюк Андрій, 64.

Центральним поєдинку третього туру став матч у Гощі між місцевим клубом та "ОДЕКом" із Оржева. Останній ще до початку змагань вважався головним їх фаворитом та чи не єдиним претендентом на здобуття обласних золотих медалей, а ФК "Гоща-АМАКО" завершив минулий сезон третім і здавати свої позиції у цьому році також не збирається.

Якщо оцінювати гру загалом, то в матчі проти гощанців гравці Вячеслава Шекеля виглядали більш фізично підготовленими, більше контролювали м'яч та намагалися щохвилини загострювати ситуацію поруч із воротами господарів. Утім, до відверто гольових ситуацій справа доходила вкрай рідко. Інколи здавалося, що от-от перевага "ОДЕКа" в поданих кутових, в пробитих штрафних, у вкинутих аутах буде реалізована хоча б в один м'яч, проте цього так і не трапилося. А спромогтися на щось інше, ніж на наполегливе, але шаблонне виконання стандартних положень "ОДЕКу" не вдалося. Найближчими до успіху гості виявилися на 60-ій хвилині, коли після удару зі штрафного шкіряна куля несподівано зрикошетила від газону аж до поперечини.

Були шанси забити гол і у гощанців, коли під завісу першого тайму Андрій Малиш лише на частку секунди не встиг замкнути на дальній штанзі фланговий навіс у виконанні Володимира Хомончака.

Загалом, нічийний результат, здобутий в грі з лідером обласного футболу, можна віднести до активу ФК "Гоща-АМАКО". Наступну свою гру гощанці проведуть у Радивилові в найближчу неділю проти тамтешнього "Сокола".

ФОТО ВІДЕО ПРОТОКОЛ ВСІ МАТЧІ


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2013
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

PEOPLEnet