"Автоленд" (Здолбунів) - ФК "Гоща-АМАКО" - 2:4 (1:1)
Хомончак Володимир (Богданов Віталій, Любар Олександр) - аут, 48 (1:2)
Жук Андрій (Богданов Віталій) - кутовий, 66 (1:3)
Ткачук Володимир (Богданов Віталій) - кутовий, 68 (1:4
) Топоровський Тарас, 87 (2:4)

ФК "Гоща-АМАКО": 1.Фокін Микола - 6; 14.Дмитрук Олександр - 6; 16.Жук Андрій - 6; 6.Луцюк Дмитро - 6 (17.Семенюк Іван, 82); 12.Сержанюк Олексій - 6; 20.Любар Олександр - 6 (2.Штундер Василь, 85); 13.Ткачук Володимир - 6; 5.Хомончак Володимир - 6 (4.Романишин Богдан, 75 - 5,5); 7.Богданов Віталій - 7 (9.Буркалець Віталій, 77); 11.Буркалець Олег (к) - 5,5; 18.Малиш Андрій - 6 (8.Андрійчук Юрій, 52 - 6).
Попередження: Бондарук Олег, 11; Годлевський Вячеслав, 53 - Луцюк Дмитро, 63; Дмитрук Олександр, 65.

Гощанці прибули до Здолбунова на черговий календарний матч чемпіонату з єдиною метою - здобути чергові три очки. Будь-який інший результат - чи то нічия, чи, тим більше, поразка, однозначно б трактувалися як незадовільні. Адже, при всій повазі до "Автоленда", цю команду не можна віднести зараз до еліти обласного футболу, хоча і до аутсайдерів цей клуб зараховувати також не варто.

Початок звітної гри виявився за гостями, котрі досить швидко зуміли втілити свою перевагу в забитий м'яч. Прохід правим флангом Олександра Любара закінчився прострілом у карний майданчик господарів, де шкіряна куля рикошетом від руки (!) оборонця опинилася "на нозі" Олега Буркальця. Удар капітана гощанців голкіпер "Автоленда" відбив, але м'яч по високій дузі полетів вздовж лінії воріт, де першим на добиванні опинився Андрій Малиш, відкривши, таким чином, лік голам у цій зустрічі.

В подальшому ФК "Гоща-АМАКО" продовжував володіти ініціативою, комбінувати, небезпечно атакувати, але, як це інколи буває у футболі, гол пропустили вже у власні ворота. Помилка в центрі захисту привела до того, що нападник господарів опинився на "вбивчій" позиції у штрафній зоні гощанців та просто "розстріляв" Миколу Фокіна, котрий в цій грі захищав "рамку" гостей. Таким чином, перша частина поєдинку закінчилася за нічийного рахунку.

Перерва і тренерські настанови Володимира Новака та Анатолія Коломійця в роздягальні дали свій результат майже одразу після відновлення гри в другому таймі. Віталій Богданов сильно вкинув аут в штрафний майданчик "Автоленда", Олександр Любар головою переправив м'яча далі собі за спину, де на нього вже чатував Володимир Хомончак. Удар правого хавбека ФК "Гоща-АМАКО" "з лівої" виявився точним і гощанці знову вийшли вперед.

Закріпити успіх гості зуміли хвилин за десять після цього, коли на протязі двох хвилин двічі розіграли подібні між собою комбінації - подача Віталія Богданова з "корнера" і на дальній стійці спочатку Андрій Жук, а потім вже Володимир Ткачук перетворюють ці передачі у голи.

За рахунку 4:1 на користь ФК "Гоща-АМАКО" всім стало зрозумілим, що гра зроблена. До честі господарів, вони до останнього намагалися провести бодай ще один м'яч, що їм і вдалося на заключних хвилинах поєдинку, коли форвард здолбунівчан вийшов сам-на-сам із голкіпером гощанців та переграв останнього.