"ОДЕК" (Оржів) - ФК "Гоща-АМАКО" - 1:0 (1:0)
Газицький Віктор, 27 (1:0)
Незабиті пенальті:
Поліщук Володимир ("ОДЕК" (Оржів)), 19 (воротар)
"ОДЕК" (Оржів): 1.Кособуцький Юрій (22.Мозеров Андрій, 87); Тивонюк Віталій
ФК "Гоща-АМАКО": 33.Фокін Микола - 6,5; 14.Дмитрук Олександр - 6; 16.Жук Андрій - 5,5; 2.Луцюк Дмитро - 6; 12.Сержанюк Олексій - 5,5; 13.Ткачук Володимир - 5,5 (17.Семенюк Іван, 80); 15.Єфімчук Сергій - 6; 19.Лавренюк Василь - 5,5; 7.Наумець Андрій - 6 (6.Ревуцький Андрій, 70 - 6); 20.Любар Олександр - 5,5 (18.Малиш Андрій, 46 - 6); 11.Буркалець Олег (к) - 6.
Середній вік команди: 26,1 року.
Попередження: Фокін Микола, 11; Тивонюк Віталій, 25; Лавренюк Василь, 29.

Центральний поєдинок другого кола розпочався з флангової атаки гостей і подачі на дальню штангу у виконанні Дмитра Луцюка. На цю передачу відгукнувся Олег Буркалець, але удар головою з гострого кута в капітана гощанців не вийшов.

Надалі увесь перший тайм на полі домінував "ОДЕК", який намагався проводити масовані та затяжні атаки. Вже на хвилині п'ятнадцятій оржівці, здавалося , досягнули бажаного. Після виконання штрафного удару з метрів тридцяти м'яч влетів у карний майданчик ФК "Гоща-АМАКО" та знайшов там руку Андрія Жука. Пенальті! Щоправда, переграти з одинадцятиметрової позначки голкіпера гощанців оржівцям цього разу не судилося - Микола Фокін парирував цей удар, який прийшовся у лівий від нього кут.

Те, що не вийшло в "ОДЕКа" зі стандарту, через п'ять хвилин вийшло з гри. Віктор Газицький, мов на велосипеді, "об'їхав" відразу трьох оборонців ФК "Гоща-АМАКО", вийшов тет-а-тет з голкіпером та спокійно відправи шкіряну кулю повз останнього.

Після цього голу вже гощанцям потрібно було думати про атакуючі дії, хоча до перерви, здавалося, обидві команди грали ще по інерції - гості більше захищалися, господарі намагалися йти вперед.

Другий тайм жвавіше розпочала саме гощанська команда. Не можна сказати, що відразу астрономічно зросла кількість небезпечних моментів поруч з воротами Юрія Кособуцького, проте напруга відчувалася все більше та більше. Оржівські футболісти все частіше почали грати "на відбій", при цьому не соромлячись "тягнути час", падаючи на чудовий газон місцевого стадіону та чекаючи на прибуття лікаря. Тим більше, що погожа осіння днина дозволяла довго лежати без загрози застудитися…

Якщо говорити про найбільш реальні шанси "врятувати" гру, то варто згадати епізод після кутового, коли голова Олександра Дмитрука на півсекунди розминулася з м'ячем після подачі від бокового прапорця - перед останнім захисником гощанців в цьому моменті були абсолютно пусті ворота.

Задля справедливості варто відзначити, що у кілька разів "ОДЕКу" вдавалися гострі контратаки. А ще одного разу зі штрафного м'яч поцілив у хрестовину воріт Фокіна.

Після цього матчу "ОДЕК" зумів вийти на чисте друге місце та скоротити своє відставання від ФК "Гоща-АМАКО" до комфортних двох очок. Надалі оржівська та гощанські команди будуть конкурувати заочно. Вже у найближчу неділю гощанці відвідають "гостинні" Сарни, а в наступну середу оржівці прийматимуть у власних стінах рівненський "Сокіл".