ФК "Гоща-АМАКО" - ФК "Малинськ" - 4:2 (1:1)
Костюк Олег (Буркалець Олег) (автогол), 17 (1:1)
Наумець Андрій (Буркалець Олег, Гайдук Володимир), 60 (3:1)
Брикса Віталій, 68 (4:2)

ФК "Гоща-АМАКО": 1.Фокін Микола - 5,5; 14.Дмитрук Олександр - 6; 8.Семенюк Іван - 6; 12.Сержанюк Олексій - 6; 7.Наумець Андрій - 7,5; 13.Ткачук Володимир - 6,5; 20.Любар Олександр - 6 (9.Цілюков Роман, 87); 5.Хомончак Володимир - 6 (7.Савчук Богдан, 46 - 6,5); 4.Парух Дмитро - 6 (88.Васильєв Вадим, 90); 18.Гайдук Володимир - 6; 11.Буркалець Олег (к)- 7,5.
Середній вік: 26,7 року.
Попередження: Царьов Вадим, 30; Брикса Віталій, 61; Наумець Андрій, 69; Парух Дмитро, 72; Ткачук Володимир, 78; Сержанюк Олексій, 80; Буркалець Олег, 90+4.

Як і в минулому році командою, котра зупинила переможну ходу ФК "Малинськ", став клуб із Гощі - ФК "Гоща-АМАКО". Нагадаємо, малинська команда в чемпіонаті та кубку до поєдинку п'ятого туру видала серію з восьми перемог поспіль і, швидше всього, особливого спротиву малинські футболісти в черговому гостьовому матчі не очікували.

Тим більше, що гощанці вже традиційно для себе розпочали сезон із очкових втрат. Але, з іншого боку, мінімальні поразка в Сарнах та "суха" нічия вдома проти "Ізотоп-РАЕС" аж ніяк не могла задовільнити бронзових призерів минулого та позаминулого сезонів.

Отож, в центральному поєдинку туру варто було очікувати серйозний бій - нічия не влаштовувала ні одного із суперників.

Початок самого матчу вийшов не на користь господарів - за рівної гри, коли перевагу котроїсь одної команди помітити було в важко, ФК "Малинськ" відкрив рахунок. На десятій хвилині Юрій Козлюк змістився з правого флангу в центр, обігравши "по дорозі" двох гравців чужої команди та сильно пробив по воротам з метрів двадцяти п'яти.

Удар для стража воріт ФК "Гоща-АМАКО" Миколи Фокіна став повною несподіванкою і м'яч, пролетівши над рукою кіпера, затріпотів у сітці.

Варто віддати належне господарям, котрі не знітилися, а навпаки почали шукати свій шанс поруч з чужою карною зоною. Можливо, саме пропущений курйозний м'яч став тим самим фактором, який розбудив у гравців гощанської команди справжню "спортивну злість".

І вже за якихось вісім хвилин капітан господарів Олег Буркалець, одним дотиком обігравши свого візаві в особі Олександра Полончука, "втік" по правому краю та, вийшовши на ударну позицію, чи то пробив, чи то віддав пас на дальню стійку. Набігаючому захиснику Олегу Костюку вже нічого не залишалося, як відправити шкіряну кулю у власні ворота - інакше це зробив би форвард ФК "Гоща-АМАКО" Володимир Гайдук, який перебував тут же.

Отож, на перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1.

Після відновлення поєдинку у гості почали одну за одним робити заміни, тоді як господарі поки що обмежилися однією.

Знову ж таки, у цей час на майданчику точилася рівна боротьба, тому тут вирішальне слово повинна була сказати індивідуальна майстерність окремих виконавців. Яку й продемонстрував досвідчений Володимир Ткачук, котрий зі штрафного зумів поцілити точнісінько під поперечину воріт ФК "Малинськ". Утім, варто також відзначити невпевнену гру у цьому епізоді голкіпера гостей Юрія Балаушко, який мав усі шанси відбити цей удар…

Отож, на 52-ій хвилині рахунок став 2:1 і тепер вперед повинні були йти малинські гравці. Чим не забарилися двічі скористатися їх суперники на 60-ій та 65-ій хвилинах. В одній з контратак Олег Буркалець в дотик зіграв на Андрія Наумця і той, вийшовши сам-на-сам із кіпером, спокійно поцілив у "дев'ятку". А за якихось п'ять хвилин вже сам капітан гощанців "обікрав" свого колегу - капітана ФК "Малинськ" Олександра Гергелюка - біля лінії штрафного майданчика та відправив м'яч низом під дальню стійку чужих воріт.

За рахунку 4:1 гравці ФК "Гоща-АМАКО" дозволили собі розслабитися і відразу ж пропустили двоходівку у виконанні кращих бомбардирів чемпіонату Козлюка та Брикси. Останній, на прийомі обігравши відразу двох суперників, точно пробив у дальній кут гощанських воріт - 4:2.

Й надалі малинці не полишали надій хоча б відігратися, проте більшого їм гощанці не дозволили. Крім того, самі господарі мали нагоду в кількох епізодах збільшити кількість пропущених ФК "Малинськ" голів, проте підвела точність…

Василь ШТУНДЕР, спеціально для "Рідний Край"