ФК "Гоща-АМАКО" - "Случ" (Березне) - 4:2 (3:0)
Голи: Гайдук Володимир (Новак Богдан), 12 (1:0)
Парух Дмитро - штрафной, 45+3 (3:0)
Парух Дмитро (Гайдук Володимир), 53 (4:0)
Прокопчук Марк, 80 (4:1)
Радчук Олександр, 87 (4:2)

ФК "Гоща-АМАКО": 22.Дем'янець Олексій - 6,5 (1.Фокін Микола, 59 - 5,5); 14.Дмитрук Олександр - 6 (8.Семенюк Іван, 65 - 5,5); 15.Єфімчук Сергій - 6; 2.Луцюк Дмитро - 6; 7.Савчук Богдан - 6 (12.Сержанюк Олексій, 70 - 6); 13.Ткачук Володимир (к) - 6 (9.Васильєв Вадим, 61 - 5,5); 19.Новак Богдан - 6,5 (16.Жук Андрій, 51 - 6); 7.Наумець Андрій - 6; 4.Парух Дмитро - 6,5; 18.Гайдук Володимир - 6; 20.Любар Олександр - 6 (5.Хомончак Володимир, 56 - 6).
Середній вік: 26,9 року.
Попередження: Плескач Дмитро, 84.

Навіть без свого кращого бомбардира та капітана Олега Буркальця, який пропускав черговий матч свого клубу через перебір "гірчичників", ФК "Гоща-АМАКО" упевнено розібрався із аутсайдером чемпіонату - березнівським "Случем".

Вже після першого тайму рахунок у зустрічі був 3:0 - по разу відзначилися Володимир Гайдук, Андрій Наумець та Дмитро Парух зі штрафного. Початок другого тайму також пройшов під диктовку господарів, котрі забили четвертий м'яч - "дубль" ударом із-за меж штрафного майданчику оформив Парух.

Після 4:0, здавалося, господарі не зупиняться і, навіть, спробують побити свій власний рекорд результативності у чемпіонатах області. Але…

По-перше, Володимир Новак цілком логічно вирішив дати відпочити у другому таймі гравцям "основи" і зробив максимально можливу кількість замін у другій половині поєдинку, що не найкращим чином відобразилося на якості гри господарів.

По-друге, варто відзначити, що у двох випадках із взяттям воріт гостей у першому таймі украй невпевнену гру продемонстрував голкіпер "Случа", який по перерві був замінений на іншого - Павла Мельничука. Другий воротар березнівчан, який, до речі, має гощанське коріння та в минулому на протязі двох сезонів захищав кольори ФК "Гоща-АМАКО", відстояв у "рамці" набагато впевненіше та не допустив подібних "ляпів", як його колега по амплуа дещо раніше.

По-третє, і, мені здається, це найголовніше - знову гощанці не зуміли ефективно використати свої численні нагоди для взяття воріт суперника, хоча нагод у них у цій грі не бракувало…

Відтак, "Случ" зумів у кінцівці матчу провести два голи і залишити поле гощанського стадіону з відчуттям виконаного обов'язку та високо піднятою головою.

А настрій господарів та їх уболівальників значно покращився після звістки із Сарн - основний конкурент ФК "Гоща-АМАКО" і лідер змагань "Маяк" не зумів переграти вдома радивилівський "Сокіл" і лише в кінці своєї зустрічі врятувався від поразки. Це, в свою чергу, дозволило гощанській команді очолити турнірну таблицю в першій обласній лізі.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для "Рідний Край"