ФК "Гоща-АМАКО" - ОДЕК (Оржів) - 3:2 (0:1)

Новак Богдан (Савчук Богдан) - штрафний, 55 (1:1)
Буркалець Олег (Гайдук Володимир), 56 (2:1)
Наумець Андрій (Хомончак Володимир), 74 (3:2)

ФК "Гоща-АМАКО": 22.Дем'янець Олексій - 6,5; 14.Дмитрук Олександр - 5,5; 6.Савчук Богдан - 6; 12.Сержанюк Олексій - 6; 8.Семенюк Іван - 5,5; 15.Єфімчук Сергій - 6; 21.Новак Богдан - 6,5; 7.Наумець Андрій - 7; 20.Любар Олександр - 6 (5.Хомончак Володимир, 64 - 6,5); 11.Буркалець Олег (к) - 6,5 (4.Парух Дмитро, 86); 18.Гайдук Володимир - 6 (16.Жук Андрій, 90).
Середній вік: 27,6 року.
Попередження: Новак Богдан, 38 - Новосад Максим, 30; Трофімчук Михайло, 43.
Вилучення: Новак Богдан, 66 (2ЖК) - Новосад Максим, 54 (2ЖК).

У п'ятнадцятому турі чемпіонату області відраз два поєдинки носили почесний "титул" центральних - гра у Гощі, де місцеві "амаківці" приймали оржівський "ОДЕК" та матч у Сарнах, де "Маяк" зустрічвся із ФК "Малинськ".

Щодо "поліського дербі", то тут несподіванки не трапилося. "Маяк" продовжив свій упевнений поступ у першій лізі загалом та у матчах з представником Березнівщини зокрема, перемігши з результатом 1:0.

Значно результативнішим виявився поєдинок у Гощі, який відзначився також закрученістю "сюжета". "ОДЕК", який останнім часом відчуває справжній "кадровий голод", вже з перших хвилин матчу "здригнувся" від атак господарів.

На протязі стартового відтинку поєдинку провали в обороні гостей привели до виходу почергово Володимира Гайдука та Олега Буркальця "на побачення" з Юрієм Кособуцьким. Щоправда, в обох випадках удари форвардів ФК "Гоща-АМАКО" проходили поруч із дальньою стійкою.

Втім, до середини першого тайму гості не лише вирівняли гру, але й вийшли вперед. Подача зі стандарту завершилася тим, що ветеран оріжвців Євген Скляр виявився найспритнішим у карному майданчику суперника та відкрив рахунок у зустрічі. Задля справедливості відзначимо, що ще до цього у кількох моментах лише самовіддана гра кіпера господарів Олексія Дем'янця врятувала ФК "Гоща-АМАКО" від ще більших неприємностей.

Другий тайм матчу знову розпочався з атак гощанців. Саме активність останніх привела до того, що хавбек "ОДЕКа" Максим Новосад грубо порушив правила у центрі поля і отримав другий "гірчичник" у зустрічі.

Вилучення, флангова подача зі штрафного Богдана Савчука - і цього разу вже Богдан Новак головою зрівнює рахунок у зустрічі. Не минуло й хвилини, як ФК "Гоща-АМАКО" опинився попереду. Капітан господарів Олег Буркалець "утік" від своїх опікунів і другий вихід тет-а-тет з Кособуцьким використав сповна - 2:1.

Важко сказати, як би розвивалися події далі, але серйозні корективи у плин зустрічі внесло чергове вилучення. Цього разу другу "жовту", котра автоматично перетворилася у "червону", отримав один з кращих гравців у складі господарів - Богдан Новак. І майже відразу цим фактом скористалися суперники. Знову передача зі штрафного і у карній зоні Роман Савицький вдруге встанволює у матчі нічийний рахунок.

Щоправда, господарі знайши в собі сили провести свій третій м'яч. Свіжий Володимир Хомончак пройшов по флангу та "прострілив" у воротарський майданчик, де на нього чигав Андрій Наумець, який вдруге у зустрічі вивів ФК "Гоща-АМАКО" вперед.

В оржівців після пропущенного голу вистачило ще сил піти на останній штурм, проте до закінчення гри залишалося вже не так й багато і ці хвилини успіху "ОДЕКу" не принесли.

В результаті, оржівська команда вдруге у сезоні поступилася ФК "Гоща-АМАКО". А якщо згадати нещодавню поразку у домашній грі проти ще одного представника Гощанщини - ФК "Садове" - то можна говорити про справжнє "гощанське прокляття" "ОДЕКа" в поточному сезоні.

До речі, Садове у суботній грі у Березному без проблем здолало "Случ", а здолбунівський "Волинь-Цемент" вирішив взагалі не виїжджати до далекого Кузнецовська.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для "Рідний Край"