ФК "Садове" - ФК "Гоща-АМАКО" - 2:1 (0:0)

Голи: Любар Олександр (Буркалець Олег), 63 (0:1)
Жак Вадим (ФК "Садове"), 49 (повз ворота)

ФК "Гоща-АМАКО": 1.Фокін Микола - 5,5; 14.Дмитрук Олександр - 5,5; 6.Савчук Богдан - 6; 12.Сержанюк Олексій - 5; 15.Єфімчук Сергій - 5,5 (16.Жук Андрій, 46 - 5,5); 13.Ткачук Володимир - 5,5; 5.Хомончак Володимир - 6 (4.Парух Дмитро, 69); 7.Наумець Андрій - 5,5; 20.Любар Олександр - 6 (6.Васильєв Вадим, 79 - 5,5); 11.Буркалець Олег (к) - 5,5; 18.Гайдук Володимир - 5.
Середній вік: 28,1 року.
Попередження: Шандрук Олег, 17; Сачук Вадим, 26; Сондак Юрій, 90+5 - Ткачук Володимир, 43; Жук Андрій, 57; Савчук Богдан, 65; Дмитрук Олександр, 66; Буркалець Олег, 85; Гайдук Володимир, 85; .

Минулими вихідними в чемпіонаті області з футболу вдруге в сезоні відбулося "гощанське дербі" - ФК "Садове" на власному майданчику приймав ФК "Гоща-АМАКО". І вдруге у чемпіонаті перемогу у поєдинку земляків святкував дебютант першої ліги.

Якщо розповідати про події на полі по порядку, то у першій половині звітного матчу господарі та гості почергово втратили кілька чудових нагод відкрити рахунок і пішли на перерву за рахунку 0:0.

Проте вже на п'ятій хвилині другого тайму гравці ФК "Садове" отримали чудову нагоду вийти уперед - у ворота гощанців арбітр зустрічі призначив пенальті.

Втім, удар Вадима Жака на 50-ій хвилині зі "штрафного без стінки" виявився неточним. Не забиваєш ти… Ця футбольна аксіома спрацювала за чверть години після невдалого пенальті, коли Олександр Любар ударом у "дев'ятку" вивів ФК "Гоща-АМАКО" вперед.

Проте господарі не знітилися та вдалися до "ротації складу". Свіжі сили, кинуті у бій тренером садівчан Миколою Волковим, зробили свою справу. Спочатку, Олександр Малиновський "втік" від своїх опікунів та реалізував вихід віч-на-віч з Миколою Фокіним, а за десять хвилин до фінального свистка Тарас Стельмащук вчасно відгукнувся на фланговий простріл партнера. Отож, підсумковий результат гри - 2:1 на користь садівчан.

Василь ШТУНДЕР, спеціально для "Рідний Край"