ФК "Клевань-1" - ФК "Гоща-АМАКО" - 0:2 (0:0)
13.04.2014. Кубок області. 1/16 фіналу. Клевань. Стадіон "Колос". 100 глядачів.
Суддя: Сергій Каращук (Рівне) - 6.
Голи:
Юцик Костянтин (Парух Дмитро) (автогол), 59 (0:1) Дмитрук Олександр (Цілюков Роман) - кутовий, 77 (0:2)
ФК "Гоща-АМАКО": 22.Дем'янець Олексій - 6 (1.Фокін Микола, 46 - 6); 14.Дмитрук Олександр - 6; 8.Семенюк Іван - 6; 12.Сержанюк Олексій - 6; 2.Луцюк Дмитро - 6; 13.Ткачук Володимир - 6; 15.Єфімчук Сергій - 6 (20.Любар Олександр, 75 - 6); 7.Наумець Андрій - 6,5 (5.Хомончак Володимир, 73 - 6); 4.Парух Дмитро - 6,5; 11.Буркалець Олег - 6 (к) (9.Цілюков Роман, 73 - 6); 18.Гайдук Володимир - 6 (17.Буркалець Віталій, 80 - 6).
Середній вік: 25,2 року.
Попередження: Ніколайчук Володимир, 65; Онофрійчук Дмитро, 83 - Семенюк Іван, 9; Любар Олександр, 79.
Вилучення: Юцик Костянтин, 73; Онофрійчук Дмитро, 90 (2ЖК).

В неділю ФК "Гоща-АМАКО" у виїзній грі у Клевані довелося потрудитися - місцева команда виявилася "міцним горішком", та й воротар ФК "Клевань", здавалося, спіймав кураж, відбиваючи у першому таймі все, що летіло в "рамку".

"Розплата" для господарів прийшла вже другій частині поєдинку, коли новачок гощанців Дмитро Парух прямо з кутового закрутив м'яча у верхній кут воріт суперника. Голкіпер клеванців у цьому випадку зіграв відверто невдало і гощанці повели у рахунку 1:0.

Після забитого голу гості продовжили атакувати і, як наслідок, примусили воротаря господарів знову помилитися - вихід сам-на-сам кіпер з Клеваня перервав недозволеними прийомом, за що й отримав червону картку. А у ворота господарів довелося ставати польовому гравцю…

Другий м'яч гощанці також провели після стандарту, коли у карному майданчику найбільш спритним виявився захисник Олександр Дмитрук, головою подвоївши рахунок у грі.

Відтак, рахунок 0:2 зберігся до завершення поєдинку, який, до речі, господарі закінчували вдев'ятьох - за друге попередження поле залишив оборонець ФК "Клевань".