Дмитрук Олександр (Хомончак Володимир), 120 (2:2)

1. Любар Олександр (ФК "Гоща-АМАКО"), - вратарь (0:0)
2. Газицький Віктор (ОДЕК (Оржів)), - гол (1:0)
3. Гайдук Володимир (ФК "Гоща-АМАКО"), - гол (1:1)
4. Колаковський Андрій (ОДЕК (Оржів)), - гол (2:1)
5. Луцюк Дмитро (ФК "Гоща-АМАКО"), - гол (2:2)
6. Чикалюк-Козакевич Сергій (ОДЕК (Оржів)), - гол (3:2)
7. Семенюк Іван (ФК "Гоща-АМАКО"), - гол (3:3)
8. Тивонюк Віталій (ОДЕК (Оржів)), - гол (4:3)

ФК "Гоща-АМАКО": 22.Дем'янець Олексій - 6; 14.Дмитрук Олександр - 6; 12.Сержанюк Олексій - 6; 8.Семенюк Іван - 6; 2.Луцюк Дмитро - 6; 13.Ткачук Володимир - 6; 15.Єфімчук Сергій - 6; 7.Наумець Андрій - 6; 4.Парух Дмитро - 6 (5.Хомончак Володимир, 79 - 6); 11.Буркалець Олег (к)- 6 (20.Любар Олександр, 97 - 6); 18.Гайдук Володимир - 6.
Середній вік: 25,4 року.
Попередження: Ядчишин Роман, 27; Поліщук Володимир, 51; Сахнюк Андрій, 61 - Наумець Андрій, 23; Ткачук Володимир, 54; Семенюк Іван, 59; Луцюк Дмитро, 104
Вилучення: Наумець Андрій, 80 (2ЖК).

Центральним поєдинком цього етапу Кубка області став поєдинок в Зорі, де оржівський ОДЕК приймав ФК "Гоща-АМАКО". Зустріч минулорічних чемпіона та бронзового призера виявилися гідною фіналу.

Першими у матчі рахунок відкрили гості, коли ближче до закінчення першого тайму Олег Буркалець пробив по воротам, а його партнер Володимир Гайдук вчасно підставив ногу та переправив шкіряну кулю у верхній кут воріт номінальних господарів.

До перерви ФК "Гоща-АМАКО" зобов'язаний був робити перевагу свого клубу ще більше, але не зміг скористатися виходом віч-на-віч з голкіпером суперника - цього разу Юрій Кособуцький зумів парирувати удар форварда гощанців.

В другому таймі настала черга забивати гравцям ОДЕКа. Володимир Поліщук з брівки сильно вкинув аут у воротарський майданчик, а Віктор Газицький відправив м'яча за комірець Олексію Дем'янцю.

Ключовим епізодом поєдинку стало вилучення у складі гощанців - за рахунку 1:1 в другому таймі другу жовту картку отримав Андрій Наумець. Головний арбітр матчу Олександр Ганіченко раптом "побачив" у ігровому зіткненні навмисну грубу гру з боку хабвека гостей. Наскільки правомірно і справедливо пан Ганіченко застосував таке суворе покарання до звичайного ігрового зіткнення? Питання, певно, до відповідних органів обласного "футбольного правосуддя". Однак це вилучення однозначно пішло на користь саме оржівському ОДЕКу.

Невелика ремарка. Ще до вилучення Наумця опонент гощанця - захисник ОДЕКА Володимир Поліщук - кілька разів зіграв набагато грубіше, проте другого "гірчичника" перед собою він так і не побачив. І ще. З історії. У дебютному для себе матчі в першій лізі в травні 2009 року Олександр Ганіченко обслуговував поєдинок "Славія" - ФК "Гоща-АМАКО", в якому зарахував сумнівний гол рівнян і вилучив двох гравців із Гощі. Тоді рівняни перемогли з рахунком 1:0, але після "розборів польотів" у РОФФ лайнсмен матчу Віталій Засморжук взагалі перестав судити поєдинки в області, а Олександр Ганіченко був відправлений "на перевиховання" у другу обласну лігу.

Втім, у нашому випадку основний час матчу добіг до кінця за нічийного рахунку. А вже перші хвилини овертайму стали вдалими для Оржева - масована атака ОДЕКа завершилася спробою удару через себе Сергія Чикалюка-Козакевича. Удар не вийшов, але вийшов пас і Микола Коляда вдало його використав - 2:1 на користь господарів.

Після цього гощанці в меншості пішли уперед. Покарати за таку необачність їх повинен був Віктор Каращенко, проте його вихід сам-на-сам із Дем'янцем завершився перемогою голкіпера ФК "Гоща-АМАКО".

Не забиваєш ти …. Вже спливали останні секунди поєдинку, коли гості зуміли відігратися - довга передача у карний майданчик ОДЕКа завершилася тим, що м'яч відлетів до Олександра Дмитрука, котрий точно пробив у дальній кут воріт господарів.

Відтак, доля путівку до 1/4 фіналу вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. Першими пробивати одинадцятиметрові почали гості, але удар Олександра Любара виявився легкою здобиччю Кособуцького. Натомість всі чотири наступні постріли партнерів останнього виявилися результативними. Останній удар у ФК "Гоща-АМАКО" виконав Дмитрук, проте цього разу точність його підвела - 4:3 на користь ОДЕКа, котрий і вийшов до чвертьфіналу.