сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО

ФУТЗАЛЬНА БРОНЗА ГОЩАНЦІВ

"Рідний Край", 9 січня 2010 року

Наприкінці року збірна Гощанського району взяла участь у звичному вже для початку зими Чемпіонаті області з міні-футболу (футзалу). Спочатку гощанці пройшли крізь сито відбірних ігор і потрапили до фіналу, в якому шістка кращих футзальних колективів 20 грудня розіграла призові місця Чемпіонату.

сканкопія статті

У своїй групі команда Гощанського району стартувала вдало, обігравши з рахунком 4:1 футзалістів з Березного і взявши, таким чином, своєрідний реванш за поразку 6:8 у відбірному раунді. В заключному поєдинку гощанців з костопільчанами перших влаштовувала, навіть, поразка з мінімальним рахунком, оскільки і такий результат давав право поборотися за перше місце в змаганнях у фінальній грі з переможцем іншої групи. Проте колектив з Костопільщини виявився занадто міцним горішком для команди Гощанського району. Костопільчани дуже швидко досягли в грі прийнятного для них результату і надалі постійно тримали суперника на дистанції в два голи. Під завісу поєдинку вони взагалі зуміли відрив у рахунку збільшити і гощанці, програвши з рахунком 2:5, змушені були готуватися до боротьби за третю сходинку п'єдесталу.

Початок одного з матчів - в кадрі Володимир Гайдук і Вадим Васильєв

В малому фіналі команді Гощанського району протистояв футбольний колектив з Кузнецовська, укомплектований гравцями "Ізотопа", без п'яти хвилин бронзового призера області з "великого футболу". Втім, гощанці вже в першому таймі зробили серйозну заявку на загальну перемогу, виграючи 4:0 і пропустивши єдиний гол перед самісінькою перервою. У другому таймі "атомники" будь-що намагалися виправити ситуацію, але максимум, чого досягли - це скоротили відставання у рахунку до двох голів. Отож, поєдинок завершився з результатом 5:3 на користь збірної Гощанського району, яка стала третьою в області. У фіналі честь району захищали наступні гравці: воротар Ярощук Андрій; польові гравці Штундер Василь; Ткачук Володимир; Гайдук Володимир; Васильєв Вадим; Вакульчик Ігор; Буркалець Олег (всі - ФК "Гоща-АМАКО"), Гордійчук Юрій- "Славія" (Рівне).

А переможцем змагань стала команда Млинівського району, котра виявилася більш вправнішою в пробиванні післяматчевих пенальті ніж гравці із Костопільського району (основний час - 1:1, пенальті - 8:7).

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рідний Край"