сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


В ПЕРЕДЧУТТІ НОВОГО СЕЗОНУ

"Рідний Край", 26 лютого 2011 року

Новий футбольний сезон в обласному футболі вже не за горами. Яким він буде, як проходитиме, які несподіванки та сюрпризи принесе із собою - все нам це стане відомо значно пізніше. Але вже зараз футбольні команди Рівненщини починають підготовку до весняно-літньо-осінніх баталій. Одним із основних етапів такої підготовки є звичний вже на протязі багатьох років турнір, який відбувається в обласному центрі на запасному гаревому майданчику стадіону "Авангард" і носить назву Меморіал Володимира Шморгуна на приз газети "Вільне слово". Традиційним учасником цьогорічного Мемоіралу буде і наш єдиний представник районного футболу в найвищій регіональній лізі ФК "Гоща-АМАКО". Інформація про стан речей в гощанській команді, про можливі кадрові пертурбації та зміни, про завдання, які ставитимуться перед гощанськими гравцями - в інтерв'ю головного тренера ФК "Гоща-АМАКО" Володимира НОВАКА.

- Володимир Петрович, востаннє команда повним складом збиралася на заключну гру Чемпіонату області 2010 із "Хіміком". Після цього був ще короткоплинний турнір з футзалу, де була задіяна частина гравців - і все. Яким чином в зимовий період гравці підтримували форму та готувалися до нового футбольного року?

- Мушу сказати, що у нас фінансові можливості далеко не такі, як у тих же "Хіміка", "ОДЕКа" чи, навіть, "Славії". Ці команди дозволяють собі, маючи належну матеріально-технічну базу, проводити повноцінну підготовчу роботу у міжсезонні, майже не перериваючи тренувальний процес і граючи спаринги. Тому гравці гощанської команди форму підтримували самостійно, в індивідуальному порядку, зокрема граючи у чемпіонаті міста Рівне з футзалу та зимовій першості міста з "великого футболу".

- ФК "Гоща-АМАКО" в позаминулому році став п'ятим у першій лізі,в минулому був уже четвертий, якою гощанська команда виявиться у 2011-ому? Керівництвом футбольного клубу вже поставлені перед Вами і гравцями чіткі завдання?

- Завдання, без сумніву, буде тільки одне - рухатися вперед. Здобувати місце в призовій трійці. Тобто мінімум, чого чекають від нас в наступному сезоні - третя сходинка. Щодо максимуму, то це, звичайно, чемпіонство. Можливо, на якомусь офіційному рівні подібна мета не афішувалося, але, однозначно, від команди буде очікуватися тільки прогрес - прогрес в турнірній таблиці, прогрес в якості гри.

Завдання на новий сезон - покласти суперників на лопатки!

- З огляду на серйозні завдання, які незабаром чекають на ФК "Гоща-АМАКО", чи очікується кадрове підсилення гравцями відповідного класу? Які зміни відбудуться у складі гощанського клубу?

- Головною проблемою, котра постала перед нами після завершення попереднього сезону, було збереження кістяка команди. Зараз вже можна сказати, що досягнути даної цілі вдалося. Гравці, котрі в 2010-ому році визначали "обличчя" ФК "Гоща-АМАКО", залишилися . Щодо нових придбань, то конкретно про них можна буде говорити тільки після ігор на Меморіалі Шморгуна, де перспективні новачки можуть і зобов'язані себе проявити. Щодо втрат, то перейшов у рівненський "Авангард-2010" Ігор Вакульчик. Швидше за все, поповнить склад "Сокола" із Садового Віталій Момотюк. Ще раз наголошу - конкретні прізвища нових гравців можна буде назвати тільки після закінчення обласного турніру на приз газети "Вільне слово".

- До речі, гощанська команда третій рік поспіль приймає участь у Меморіалі Шморгуна, але, як правило, високих результатів на цьому турнірі не показує. В цьому році така традиція буде порушена чи все-таки подібні змагання розглядаються через призму підготовки до сезону, де здобуте місце не є визначальним фактором?

- Багато що, якщо не все, залежатиме від функціональної готовності гравців нашої команди, від здатності налагодити конструктивну колективну гру після зимової паузи. Адже всі ті команди, котрі звично посідають високі місця на Меморіалі Шморгуна ("Хімік", "Славія", "ОДЕК") підходять до початку турніру вже зіграними колективами, тоді як нам доводиться "підтягуватися" до них вже "на ходу". Та й у попередні два роки нам зовсім небагато не вистачило для того, аби потрапити із групи у чільну четвірку, котра розігрувала призові місця. Хотілося, звичайно, в цьому році змінити невеселу тенденцію попередніх років і посісти високе місце. Тому будемо старатися і боротися за перемогу в кожному матчі

Василь ШТУНДЕР, спеціально для газети "Рідний Край"

футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО‛ © 2011
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

замов КРЕДИТКУ ЕЛЕКТРОННИЙ БАНК