сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Незвичайні пригоди гощанців-амаківців у Києві

"Рідний Край", 14 червня 2014 року

Що, здавалося, може бути спільного між футболом та сільським господарством? Або футболом та будівельною технікою? А от гравці та вболівальники ФК "Гоща-АМАКО", думаю, на це питання дадуть миттєву відповідь. Адже компанія АМАКО - лідер на ринку технологічних рішень в галузі сільського господарства, будівельної техніки і комерційного транспорту, а футбольний клуб з Гощі, який всемірно підтримує ця компанія - лідер обласного футболу на Рівненщині.

Голова наглядової ради групи компаній АМАКО та наш земляк Віталій Скоцик, незважаючи на свою зайнятість та заклопотаність бізнесовими справами (нагадаю, що партнерська мережа АМАКО налічує 33 дилерські і 29 регіональні центри у країнах СНД), завжди серйозно цікавився результатами футболістів-амаківців на своїй малій Батьківщині. І за кожної зручної нагоди намагався знайти у своєму щільному робочому графіку шпарину для відвідування принципових поєдинків ФК "Гоща-АМАКО" як на полі гощанського стадіону, так і у виїзних матчах.

Тому 5 червня для футболістів та тренерів гощанського клубу випала нагода відповісти своєму почесному президенту взаємністю - відвідати виставку "АГРО-2014" у столиці нашої країни, на якій особливою популярністю користувався саме павільйон АМАКО. Тим більше, що цього разу в традиційні "аграрні" мотиви виставки вплелися і "футбольні нотки" - підписавши контракт про партнерство з провідним клубом України "Динамо" (Київ), компанія АМАКО отримала змогу виставити на своєму майданчику завойований цьогоріч динамівцями Кубок України. Крім того, у павільйоні АМАКО люб'язно погодилися погостити відомі гравці та тренери "Динамо".

Отож, до делегації ФК "Гоща-АМАКО", яка погожого червневого ранку вирушила до Києва, увійшли: керівник команди Юрій Буркалець, головний тренер команди Володимир Новак, граючий помічник тренера Вадим Васильєв, два центральних захисника клубу Анрій Жук та Олександр Дмитрук і ваш покірний слуга.

Після кількагодинного рейсу за маршрутом Рівне - Гоща - Київ та трішки меншого за тривалістю кружляння околицями столиці "десант" ФК "Гоща-АМАКО" вдало здійснив висадку біля "Експоцентру України", який, "по-простонародному" ще коротко називають "ВДНХ".

Компанія АМАКО, традиційно, зайняла свою площу у центрі виставки, де були представлені різні технології для аграрного бізнесу. Тому знайти гощанцям "рідну" компанію не склало особливих труднощів. Тим більше, що біля амаківського майданчику спостерігався постійний ажіотаж - на підвищенні гордо височів Кубок України з футболу сезону 2013-2014 років, а поруч чудеса спритності демонстрували майстри футбольного фристайлу.

Крім демонстрації найрізноманітніших штукенцій та трюків фристайлісти ділилися секретами своєї майстерності із усіма охочими, вік наймолодших з яких сягав лише кількох років. Крім того, ведучі цього невеличкого шоу проводили різноманітні футбольні конкурси, нагородою за які ставали призи - спортивна атрибутика.

Особливий ажіотаж викликала вправа з м'ячем на точність - потрібно було з кількох метрів та п'яти спроб поцілити в середину автомобільної шини. З першого погляду така проста вправа насправді виявилася досить складною - Вадим Васильєв, котрий відважився першим з гощанців перевірити свій "окомір", потрапив у отвір шини тільки одного разу, а його одноклубник Андрій Жук - взагалі, ні разу.

Втім, для прикладу, Даніло Апаресідо да Сілва, захисник київського "Динамо", із восьми спроб вдало пробив рівно нуль разів, а рекорд із двох попадань належить такому собі дядечку похилого віку, до того ще й взутого у раритетні туфлі.

До речі, про "динамівський фактор".

Виставкова програма розпочалася з цікавих зустрічей із представниками ФК "Динамо" (Київ), офіційним партнером якого є компанія АМАКО. На стенді були присутні Перший віце-президент клубу Віталій Сівков, спортивний директор Олексій Михайличенко, віце-президенти Олексій Семененко та Олексій Паламарчук, тренер-селекціонер Андрій Баль та гравець основного складу першої команди ФК "Динамо" Данило да Сілва.

У всіх відвідувачів була чудова нагода отримати автограф та сфотографуватися з представниками футбольного клубу та з футбольним Кубком України, який став окрасою стенду АМАКО. В той же час, динамівці отримали прекрасну можливість ознайомитися з новою сільськогосподарською технікою та поспілкуватися з представниками аграрного бізнесу.

Віталій Скоцик дав коротке інтерв'ю для динамівського телеканалу, в якому розповів про співпрацю АМАКО та столичного клубу.

"Мабуть, в цей час, коли в країні відбуваються серйозні пертурбації в політичному та економічному плані, а на Сході ще й тривають військові дії - для людей важливо отримати певний позитив. І нам з футбольним клубом "Динамо" (Київ) вдалося створити цей позитив. Якусь таку віддушини для аграріїв, для людей, котрі зайняті сьогодні в аграрному та будівельному бізнесі, та й в транспорті також. Відчути щось хороше та добре", - відмітив пан Скоцик.

"Пересічні відвідувачі виставки вже відзначили, що відомі тренери та футболісти відомого київського клубу - це прості та відверті люди, з якими легко та приємно спілкуватися.

Ми дякуємо футбольному клубу "Динамо" (Київ), що у нас є така співпраця. Надіюся, що ми ще багато корисних речей зробимо разом", - заявив Голова наглядової ради компаній АМАКО.

На питання, для чого вам подібна співпраця з відомим клубом, Віталій Скоцик відповів, що, це "по-перше, "впізнаваємість" торгової марки. Зрозуміло, що в будь-яких маркетингових кроках є певний прагматизм. У нашому випадку ми розуміємо, що нам потрібно виходити на нові ринки. Ринки послуг холодильних перевезень, комунального транспорту тощо. А це можна досягати різними шляхами. Один з них - упізнаваємість торгової марки, яку можна підвищити завдяки її присутності на масових заходах".

"Футбол на тепер всерйоз залишається спортом номер один в Україні, який масово відвідують. До речі, це не єдиний вид спорту, який ми підтримуємо. Ми вже ось сімнадцять років спонсоруємо Кубок Дарлінга - це один із етапів Чемпіонату України по кінному спорту - доланню перешкод.

Там теж дуже цікава тенденція - сьогодні там коня, який вартує менше 150 тисяч доларів, просто - напросто немає. А та вершниця, котра сидить на такому коні, також має на собі амуніцію, як мінімум. на 50 тисяч доларів.

Тому це зараз великий бізнес, великі речі", - розповів журналістам пан Віталій.

"Вертаючись до аграрної теми - то цей бізнес зараз становить 20% ВВП країни. Уявіть собі! Десь перше-друге місце ділиться з металургією на сьогоднішній день. Це рушій економіки. Само собою зрозуміло, що тут крутяться великі кошти. І ці гроші потрібно належним чином опрацьовувати.

Багато наших потенційних покупців люблять спорт. Люблять безмежно, самі грають, ось тому і виникла така співпраця", - завершив своє спілкування із журналістами керманич АМАКО.

В рамках виставки на стенді АМАКО відбулася ціла низка важливих маркетингових заходів. Однією із найбільш визначних стала презентація довгоочікуваного видання Віталія Скоцика "Виклик і відповідь".

Один з примірників цього солідного фоліанта (майже 900 сторінок!), в якому, до речі, знайшлося місце і для кількох статей з "Рідного краю" та світлин ФК "Гоща-АМАКО", був подарований Віталієм Скоциком Юрію Буркальцю. В дарчому напису, зробленому автором книги, Юрію Віталійовичу та команді ФК "Гоща-АМАКО" було лише одне побажання - майбутніх перемог.

Не дивлячись на власну серйозну зайнятість на виставці Віталій Скоцик також устиг поспілкуватися з футболістами та тренерами гощанського клубу, після чого вся футбольна делегація здійснили невелику фотосесію разом з головою наглядової ради компаній АМАКО поруч із Кубком України, завойованим київським "Динамо".

Тепло попрощавшись і домовившись обов'язково продовжити традицію подібних "спортивно-аграрних" зустрічей Віталій Скоцик повернувся до ділових перемовин, а гощанці вирушили в зворотну дорогу.

Щодо столиці України, то Київ, напевно, сумуючи через швидку розлуку, проводжав нас дощем…

P. S. Достойним результатом проведеної АМАКО роботи на виставці стала золота медаль, яку отримала компанія від організаторів заходу: "За стабільність та значний внесок в розвиток аграрного бізнесу України".

"Це черговий раз свідчить про те, що АМАКО є надійним партнером для українських аграріїв", - відзначили у самій компанії.

P. S. S. Більше ФОТО та ВІДЕО про вояж гощанських футболістів до Києва.

Василь ШТУНДЕР спеціально для "Рідний край"

футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО‛ © 2014
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net,skype - azir014

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

замов КРЕДИТКУ