сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Турнір Євгена ЛАНОВЦЯ, сезон 2009
інші сезони - 2007 рік, 2008 рік, 2010 рік, 2011 рік

За сприяння районної ради, райдержадміністрації, компанії "АМАКО Україна", редакції газети "Рідний край" та багаточисельних друзів колишнього редактора "районки" Євгена Лановця 5 квітня в Гощі відбувся обласний турнір з футболу присвячений його пам'яті.

В цьому році склад учасників попередньо передбачав участь двох гощанських команд - ФК "Гоща-АМАКО" та ДЮСШ "Гоща" - і двох команд-гостей - "Хіміка" та ФК "Вельбівне". Правда, в останній момент, рівненчани відмовилися від приїзду, тому організатори змушені були замінити цього учасника змагань із першої обласної ліги представником другої - ФК "Гоща".

Схема проведення турніру була наступною - два півфінали і ще дві гри за третє і перше місця. Всі матчі тривали по два тридцятихвилинні тайми. Першими помірялися силами ФК "Гоща-АМАКО" та його фарм-клуб ФК "Гоща". Як виявилося дещо пізніше, гравці другої гощанської команди змогли дати справжній бій своїм візаві та подеколи повністю перегравали своїх опонентів з першої команди. Саме ФК "Гоща" першим відкрив рахунок і хоча майже відразу пропустив, продовжував небезпечно атакувати та тримати оборону та воротаря суперника в напрузі. По перерві стартовий відтинок тайму знову залишився за другою командою, і тільки пізніше гравці ФК "Гоща-АМАКО" "прокинулися" та провели поспіль два м'ячі. Вважаючи, що гра зроблена, суперник ФК "Гоща" знову заспокоївся, за що і був покараний черговим голом у власні ворота в самісінькій кінцівці зустрічі - підсумковий результат 3:2 на користь ФК "Гоща-АМАКО".

У другій півфінальний парі перемога одній з команд також далася нелегко. Відчувалося, що ФК "Вельбівне" приїхав до Гощі не в оптимальному складі, тому представнику чемпіонату області для того, щоб переграти команду ДЮСШ "Гоща", потрібно було майже година ігрового часу. Долю поєдинку вирішив єдиний м'яч, проведений під завісу другого тайму. Гощанські юнаки на протязі всього поєдинку мали кілька чудових нагод забити свій гол, але відчутним виявився брак майстерності юних майстрів шкіряного м'яча - отже, 1:0 на користь вельбівчан.

Олег Буркалець з Кубком

У поєдинку ФК "Гоща" і ДЮСШ "Гоща" інтрига зникла ще в першому таймі, котрий юнаки програли з рахунком 3:0. Після цього особливих змін на полі не відбулося і на протязі другого тайму команда другої ліги продовжувала диктувати свої умови на полі, раз-по-раз небезпечно атакуючи ворота суперника. Правда, відзначитися вдалося саме її опонентам, які реалізували свій вихід один-на-один з голкіпером ФК "Гоща". Кінцевий рахунок поєдинку - 3:1 на користь більш досвідченої команди.

Фінальна гра звела між собою команди, які востаннє зустрічалися зовсім недавно - 22 березня ФК "Гоща-АМАКО" впевнено обіграв ФК "Вельбівне" 3:0 на Меморіалі Шморгуна. Не очікували гощанці зіштовхнутися з особливими проблемами в грі з острожанами і в минулу неділю, що знайшло своє підтвердження в подальшому розвитку подій на полі в поєдинку між цими двома командами. Гощанці більше контролювали м'яч і в кількох моментах просто зобов'язані були відкривати рахунок. Натомість, змарнувавши власні гольові моменти, вони ледве не пропустили самі після грубої помилки позаду, але форвард суперника в цьому епізоді їх "пробачив". Другий тайм особливих змін в характер гри не вніс, але перевага ФК "Гоща-АМАКО", нарешті, знайшла своє втілення в двох забитих м'ячах, перший з яких став наслідком помилки оборонців ФК "Вельбівне". Рахунок 2:0 залишився незмінним і гощанська команда в черговий раз відсвяткувала перемогу на турнірі, присвяченій пам'яті Євгенія Анатолійовича Лановця (зокрема, минулого року перемога в матчі зі "Славією" гощанцям дісталася тільки в серії післяматчевих пенальті ).

Після завершення обласного турніру з футболу керуючий справами районної ради Юрій Буркалець вручив грамоти районної ради та райдержадміністрації переможцю та призерам обласних змагань. А головний трофей - кубок Євгена Лановця - його дружина Галина Василівна вручила капітану команди ФК "Гоща-АМАКО" Олегу Буркальцю.

Василь ШТУНДЕР,
спеціально для газети "Рідний Край"

Архів фотографій турніру (15 файлів, 12 мб)
Турнір ЛАНОВЦЯ 2009.
Грають ФК "Вельбівне" - ДЮСШ "Гоща"


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2010
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net, skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!