сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Турнір Євгена ЛАНОВЦЯ, сезон 2010
інші сезони - 2007 рік, 2008 рік, 2009 рік, 2011 рік
Результати:
ФК "Гоща-АМАКО" - "Авангард" (Дядьковичі) - 2:0 (Буркалець Олег, Гриценко Юрій)
ФК "РОКО-Городок" - "Авангард" (Дядьковичі) - 3:1
ФК "Гоща-АМАКО" - ФК "РОКО-Городок" - 3:0 (Гриценко Юрій - 2, Буркалець Віталій)
Звіт:

Вже доброю спортивною традицією в Гощі стало щорічне проведення футбольного турніру, присвяченого вшануванню пам'яті колишнього головного редактора районної газети Євгена Лановця. Не став винятком і нинішній 2010-ий рік, хоча не обійшлося без деяких змін у часі його проведення. Якщо в попередні роки подібні змагання відбувалися напередодні початку сезону, то на цей раз змагання відбулися в кінці літньої перерви між двома колами чемпіонату області. Крім того, ще одна традиція виявилася незмінною - переможцем турніру Лановця вкотре вже став ФК "Гоща-АМАКО".

Якщо безпосередньо повернутися до розповіді про перебіг змагань, які відбулися на полі гощанського стадіону минулими вихідними, то глядачі змогли побачити відразу три поєдинки, які, щоправда, тривали не стандартні 90 хвилин, а були скорочені на двадцять - тайми гралися по 35 хвилин. Першими на полі зійшлися команди ФК "Гоща-АМАКО" та "Авангард" із Дядьковичів. Колектив Рівненського району наразі виступає у другій лізі і вважається міцним середнячком. До того ж, його основу складають молоді перспективні виконавці, які під орудою досвідченого тренера Вячеслава Шекеля ставлять перед собою серйозні завдання в кожній грі. Втім, вищий клас гощанців у звітній зустрічі дав взнаки вже у дебюті поєдинку. Атаки ФК "Гоща-АМАКО" змінювали одна одну, в черговій з них Юрій Гриценко перевірив на міцність поперечину воріт "Авангарду", а вже у наступній Олег Буркалець відкрив лік своїм і командним голам у поточному турнірі. Надалі не разі і не два господарі могли збільшувати рахунок, проте вдалося їм це тільки один раз. Автором результативного пострілу виявився Гриценко.

Другий матч турніру звів між собою лідера поточного розіграшу другої обласної ліги "РОКО-Городок" і "Авангард". Цей матч футболісти із Дядьковичів теж програли, цього разу із рахунком 3:1. Вирішальним фактором стала втома - адже на відміну від суперника із Городка, їх опоненти проводили другу гру поспіль у досить некомфортних умовах спеки.

Отже, гра ФК "Гоща-АМАКО" - "РОКО-Городок" перетворилася у своєрідний фінал турніру. Підопічні Ігоря Федорчука, серед яких можна було помітити відразу кількох футболістів, котрі свого часу виступали за гощанську команду (Андрій Малиш, Олег Паламарчук, Володимир Момоток), не змогли чинити гідного опору ФК "Гоща-АМАКО", який упевнено переміг із рахунком 3:0. У складі гощанців відзначилися Юрій Гриценко (двічі) та Віталій Буркалець.

Таким чином, перед початком другого кола, матчі котрого розпочнуться в останню неділю літа, тренер гощанців Володимир Новак отримав змогу в іграх турніру перевірити кількох нових виконавців, які повинні прийти на зміну футболістам, котрі вибули через об'єктивні та суб'єктивні обставини. На скільки подібна ротація виявиться вдалою - покажуть вже найближчі поєдинку у чемпіонаті. А поки що, гравці ФК "Гоща-АМАКО" перед стартом другого кола відновили тренування і проведуть ще одну товариську гру найближчої неділі у Рівному із місцевим "Хіміком".

Початок турніру - на поле вийшли ФК "Гоща-АМАКО" та "Авангард"
Небезпечна ситуація поруч з воротами "Авангарда"
Перший гол турніру забиває Олег Буркалець


футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2009
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net, skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!