календар ігор першого кола - календар ігор другого кола - попередні чемпіонати

Дата Глядачі Протоколи Господарі Гості Рахунок
28.09.2014 100 звіт,відео,фото ФК "Садове" "Сокіл" (Радивилів) 4 0
28.09.2014 200 звіт,відео,фото ФК "Малинськ" ФК "Гоща-АМАКО" 1 1
28.09.2014 200 звіт,відео,фото "Волинь-Цемент" (Здолбунів) "Маяк" (Сарни) 1 4
27.09.2014 150 звіт,відео,фото ОДЕК (Оржів) "Случ" (Березне) 2 1

За підсумками чергового туру у головній футбольній лізі області сарненський "Маяк" зумів випередити своїх конкурентів - ФК "Малинськ" та "Ізотоп-РАСЕ" - та одноосібно очолити турнірну таблицю. Більше того, на друге місце піднявся оржівський "ОДЕК", який повернувся до обласних змагань після участі в загальноукраїнському турнірі.

Щодо результатів, то сарненчани без особливих проблем в гостях здолали аутсайдера із Здолбунова, а от оржівці лише в компенсований час зуміли забити переможний м'яч у ворота березнівського "Случа", котрий зірок в нинішньому чемпіонаті не хапає.

Втім, центральний поєдинок чотирнадцятого туру відбувся у Малинську, де господарі приймали ФК "Гоща-АМАКО". Перша половина першого тайму однозначно залишилася за малинськими футболістами, котрі, завдяки повноцінному використання флангів, просто розірвали захист гостей. Проте гол ФК "Малинськ" забив лише один - Юрій Козлюк виявився першим біля м'яча у сум'ятті поруч з воротами Олексія Дем'янця і проштовхну "смугастого" у сітку.

Після того, як рахунок став 1:0, господарі ще за інерцією провели кілька атак і… зупинилися. Натомість, команда Володимира Новака почала все частіше навідуватися до володінь кіпера ФК "Малинськ" Юрія Балаушка. Ще більше помітною перевага ФК "Гоща-АМАКО" стала в другій половині зустрічі, але м'яч уперто не хотів йти у ворота суперника. Лише на другій компенсованій хвилині ветеран гощанців Вадим Васильєв точним ударом зі штрафного зрівняв рахунок у матчі - 1:1. Нічия, якій, напевне, найбільше раділи в Сарнах та Оржеві.

Кузнецовський "Ізотоп-РАЕС" звітний тур пропускав, що коштувало "атомникам" місця в призовій трійці.

Петро МИМО, спеціально для "Рівне Ракурс"