календар ігор першого кола - календар ігор другого кола - попередні чемпіонати

Дата Глядачі Протоколи Господарі Гості Рахунок
08.06.2014 300 звіт,відео,фото ОДЕК (Оржів) ФК "Гоща-АМАКО" 0 1
08.06.2014 500 звіт,відео,фото ФК "Малинськ" "Маяк" (Сарни) 0 1
08.06.2014 300 звіт,відео,фото "Волинь-Цемент" (Здолбунів) "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 2 3
07.06.2014 150 звіт,відео,фото ФК "Садове" "Случ" (Березне) 6 1

Відразу два поєдинки у черговому турі чемпіонату області претендували на статус центрального - гра в Оржеві, де чемпіон "екзаменував" бронзового призера із Гощі та поєдинок у Малинську, де віце-чемпіону протистояв нинішній лідер змагань із Сарн.

А ще цікавіше те, що обидві зустрічі завершилися з однаковим рахунком - 0:1 на користь приїжджих футболістів.

Гравці ФК "Гоща-АМАКО", після невдалих результатів у перших турах - мінімальний програш "Маяку" у Сарнах та "суха" нічия із Кузнецовськом удома - значно покращили собі настрій, феєрично обігравши ФК "Малинськ" у попередньому матчі. Відтак, прибувши до Оржева, гощанці закономірно "плекали надію", як мінімум, не програти.

В свою чергу, ОДЕК, маючи "позитивний" досвід очних протистоянь із Гощею, повинен був тримати цьогорічну кубкову гру з ФК "Гоща-АМАКО", коли перемогу вдалося здобути лише після безкомпромісної гри тривалістю 120 хвилин та пробиття серії післяматчевих пенальті.

Відразу ж відзначимо, що сам поєдинок не обманув численних вболівальників, котрі зібралися на трибунах стадіону "ОДЕК-Україна". Гра вийшла бойовою, ніхто не хотів поступатися і головному арбітру матчу Павлу Кравцову довелося прикласти максимум зусиль, аби емоції футболістів залишалися в межах дозволеного правилами гри.

Прикметно, що ФК "Гоща-АМАКО", першим вдався до активних атакуючих дій і це ледве не принесло свій результат. Щоправда, вже згадуваний Кравцов не помітив фолу під час зіткнення Олександра Любара із кіпером оржівців Юрієм Кособуцьким в карному майданчику ОДЕКа.

Після цього епізоду ініціатива потихеньку перейшла до господарів і кілька небезпечних атак господарів примусила вже "хапатися за серце" гощанським "фанам", котрі приїхали підтримати свою команду до не такого вже й далекого Оржева.

Саме в ці хвилини долю поєдинку мав вирішувати форвард ОДЕКа Віктор Каращенко, який з "убивчої позиції" примудрився поцілити у бокову стійку воріт Миколи Фокіна.

Як тут не згадати відому та замусолену приказку - "не забиваєш ти, забивають тобі?"

От і тут вона спрацювала майже відразу. Оборона оржівців ще не встигла розібрати опонентів, як захисник гостей Іван Семенюк відважився на постріл із середньої дистанції, м'яч рикошетом від ноги котрогось із гравців ОДЕКа полетів низом у дальній куті і Юрій Кособуцький невдало відбив шкіряну кулю прямісінько на ногу капітан ФК "Гоща-АМАКО" Олега Буркальця - 0:1!

Після пропущеного голу оржівці хочеш-не хочеш, але змушені були відряджати все більші сили для штурму оборонних редутів суперника. Щоправда, до честі гостей, вони теж не залишалися в боргу і відповідали гострими контратаками.

По перерві характер гри значних змін не зазнав, хоча чим ближче хвилинна стрілка головного арбітра матчу підходила до позначки в 90 хвилин, тим відчайдушними ставали спроби господарів відіграти бодай один м'яч. Але до відверто гольових епізодів, по великому рахунку, справа у гравців ОДЕКа так і не дійшла, тоді як гощанці, при певному везінні, у кількох моментах могли рахунок, навіть, подвоїти. В підсумку -ФК "Гоща-АМАКО" здобув важливу виїзну перемогу.

Не менш напруженими виявився поєдинок двох поліських команд у Малинську. І тут долю цього протистояння вирішив єдиний м'яч, котрий провели гості зусиллями Сергія Жданюка. Чи можна зараз говорити про кризу у ФК "Малинськ"? команда, яка до цього стабільно вигравала у чемпіонаті та Кубку, несподівано видала безвиграшну серію з трьох поєдинків - дві поразки та одна нічия аж ніяк не нагадують бажаний чемпіонський графік. Єдиний шанс реабілітуватися у малинців за останні невдачі - це вдало з'їздити до Сарн на матч-відповідь у Кубку області.

Третє місце у першій лізі дещо несподівано продовжує утримувати "Ізотоп-РАЕС", котрий зумів з "боєм" взяти чергові три очки в Здолбунові. Втім, основні матчі у кузнецовців ще попереду і саме в них відбудеться справжня перевірка на міцніть молодої команди атомників.

Щодо матчу у Садовому, то дебютант першої ліги спокійно та очікувано поклав "на лопатки" "Случ", котрий зараз переживає далеко не найкращі часи. Втім, для березнів чан, здається, в останні роки це вже стало нормою…

Петро МИМО, спеціально для "Рівне Ракурс"