календар ігор першого кола - календар ігор другого кола - попередні чемпіонати

Дата Глядачі Протоколи Господарі Гості Рахунок
12.10.2014 300 звіт,відео,фото ФК "Садове" ФК "Гоща-АМАКО" 2 1
12.10.2014 700 звіт,відео,фото ОДЕК (Оржів) "Маяк" (Сарни) 3 0
12.10.2014 150 звіт,відео,фото ФК "Малинськ" "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 0 0
11.10.2014 70 звіт,відео,фото "Сокіл" (Радивилів) "Случ" (Березне) 0 0

Оржівський "ОДЕК" у черговому турі чемпіонату, після цілої низки невдалих матчів на всеукраїнсткиій арені та в обласних змаганнях, укотре підтвердив свої звання лідера футбольної Рівненщини.

У матчі в Оржеві проти "Маяка" господарі переконливо довели, що залишаються головними претендентами на здобуття титулу чемпіона. Сарненчани, котрі до цієї гри упевнено очолювали турнірну таблицю, здавалися просто безпорадними на тлі оржівських футболістів. Три м'ячі, авторами яких стали Віктор Кращенко, Дмитро Луцюк та Віктор Газицький, лише у незначній мірі засвідчують ту перевагу, котру мали господарі на протязі всієї зустрічі.

Перемога в Оржеві та нічийний результат у грі безпосередніх конкурентів - ФК "Малинськ" та "Ізотоп-РАЕС" - дозволила "ОДЕКу" вийти на "чисте" друге місце. А зважаючи на те, що оржівці мають ще й гру в запасі, відрив в одне очко від "Маяка", котрий поки йде першим, взагалі можна вважати не суттєвим.

Щодо матчу у Малинську, де також зустрічалися команд з верхньої частини турнірної таблиці, то на нічийний результат найбільше мають нарікати гості. Адже саме "атомники" під час цього поєдинку не реалізували одинадцятиметровий.

Ще два незабитих пенальті було зафіксовано у Радивилові та Садовому. І якщо в першому випадку промах з "крапки" коштував для "Случа" перемоги у грі проти "Сокола", то в іншому локальна невдача лише стала додатковим стиумулом для господарів.

У "гощанському дербі" вдруге у сезоні перемогу святкував дебютант першої ліги. Нагоду відкрити рахунок у грі спочатку отримали гравців ФК "Садове", проте удар Вадима Жака на 50-ій хвилині зі "штрафного без стінки" виявився неточним. Не забиваєш ти… Ця футбольна аксіома спрацювала за чверть години після невдалого пенальті, коли Олександр Любар ударом у "дев'ятку" вивів ФК "Гоща-АМАКО" вперед. Утім, господарі вдалися до "ротації складу" і свіжі сили, кинуті у бій Миколою Волковим, зробили свою справу. Спочатку, Олександр Малиновський "втік" від своїї опікунів та реалізував вихід віч-на-віч з Миколою Фокіним, а за десять хвилин до фінального свистка Тарас Стельмащук вчасно відгукнувся на фланговий простріл партнера - 2:1 на користь садівчан.

Петро МИМО, спеціально для "Рівне Ракурс"