сайт футбольного клубу ГОЩА-АМАКО


Турнір Євгена ЛАНОВЦЯ, сезон 2012
інші сезони - 2007 рік, 2008 рік, 2009 рік, 2010 рік, 2011 рік
Результати:

Півфінал №1."РОКО-Зоря" (Зоря) - "Калина" (Бугрин) - 1:1 (пп 6:5)

Півфінал №2. ФК "Гоща-АМАКО" - "Водник" (Рівне) - 2:0. 08.04.2012. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 50 глядачів.

Гра за третє місце. "Калина" (Бугрин) - "Водник" (Рівне) - 3:0

Фінал. ФК "Гоща-АМАКО" - "РОКО-Зоря" (Зоря) - 3:0. 08.04.2012. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 50 глядачів.

ФОТОЗВІТ - - ВІДЕОЗВІТ

На черговий традиційний передсезонний турнір, приурочений пам'яті Євгена Лановця, минулої неділі зібралися відразу чотири команди - по два представники першої та другої обласних ліг.

Найпершими на полі з'явилися дебютант першості області "Калина" (Бугрин) та учасник чемпіонату області-2012 "РОКО-Зоря". Бугринці у цій грі продемонстрували, що всерйоз налаштовані на боротьбу як в цьому турнірі, так і в недалеких вже матчах другої ліги. "Калина" більше часу проводила в атаках, аніж їх суперник, тому закономірно відкрила рахунок у матчі. Щоправда, брак відповідного досвіду виявився для команди з Бугрина фатальним - не втримавши переможного результату, бугринці не тільки не зуміли виграти в основний час, але й поступилися у серії післяматчевих пенальті.

Друга півфінальна гра проходила під диктовку господарів поля, які зійшлися із рівненським "Водником", командою, котра в минулому році стала другою в другій обласній лізі. ФК "Гоща-АМАКО" досить швидко відкрив рахунок - відзначився Олександр Любар після передачі Олександра Дмитрука. Надалі гощанці продовжували контролювати ситуацію у матчі, могли ще кілька разів збільшувати відрив у рахунку, проте вдалося це їм тільки один раз, коли у другому таймі пасом Олександра Любара скористався Василь Штундер.

Гра за почесне третє місце у турнірі між "Калиною" та "Водником" закономірно завершилася крупною перемогою бугринців, які продемонстрували більшу волю до перемоги. Щось подібне також можна сказати і про результат фіналу.

В минулому році, завдяки кращій різниці м'ячів, Кубок Євгена Лановця зуміла здобути команда "РОКО-Городок", тому справою честі для гощанців було повернути почесний трофей до рідних пенат. Фінальний поєдинок розпочався із навальних атак ФК "Гоща-АМАКО", футболісти якого досить швидко досягли першого локального успіху. Віталій Богданов "продавив" оборону суперника і, вийшовши "сам-на-сам" із голкіпером "РОКО-Зорі", упевнено переграв останнього. Успіх гощанців незабаром розвинув Олег Буркалець, який в один дотик переправив шкіряну кулю в дальній кут воріт суперників після передачі все того ж Віталія Боданова.

Друга половина фіналу була відзначена спробами "РОКО-Зорі" якщо не відігратися, то хоча б провести гол престижу. В свою чергу, гощанці отримали змогу зіграти на контратаках і збільшити свою перевагу у рахунку. Це для ФК "Гоща-АМАКО" вдалося наприкінці зустрічі, коли помилкою оборони сповна скористався Олег Буркалець, поставивши ефектну крапку у цьому поєдинку.

По завершенню турніру, присвяченої пам'яті Євгенія Лановця було відначено кращих гравців у їх складах. У ФК "Гоща-АМАКО" - Василь Штундер, у "РОКО-Зорі" - Главацький Андрій, у "Калини" - Олександр Талімончук.футбольний клуб „ГОЩА-АМАКО” © 2012
розробка і наповнення - Василь ШТУНДЕР,
e-mail - mozhem@ukr.net, skype - azir014, ICQ - 497-798-557

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для друкованих видань посилання на «www.fchoscha.inf.ua» ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Страхование